Стандарти утилізації відпрацьованої оливи: актуальний досвід США. Частина 2
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Стандарти утилізації відпрацьованої оливи: актуальний досвід США. Частина 2

Стандарти утилізації відпрацьованої оливи: актуальний досвід США. Частина 2

Стандарти утилізації відпрацьованої оливи: актуальний досвід США. Частина 2

Ми продовжимо досліджувати передові принципи і правила роботи США в галузі утилізації та переробки використаних моторних олив та інших мастильних матеріалів разом з «Екоінтел». У першій частині ми приділили увагу принципам обліку та зберігання відпрацьованої оливи. Цього разу розповідаємо про роль регенрованої оливи, багаторазових сорбентів та консервації мастил.

Стандарти утилізації відпрацьованої оливи: актуальний досвід США. Частина 2ЕРА (Environmental Protection Agency - Агентство з захисту навколишнього середовища США) рекомендує, але не вимагає дотримання наступних методів очищення відпрацьованої моторної оливи:

максимізувати частку регенерованої оливи;
мінімізувати виробництво відходів сорбентів відпрацьованого мастила шляхом використання багаторазових сорбентів;
використовувати відпрацьовані сорбенти для виробництва перероблених сорбентів.

Екстракційні пристрої (такі як центрифуги, віджимні установки і преси) можуть використовуватися для отримання відпрацьованої оливи з багаторазових сорбентів. Сорбенти можуть використовуватися повторно від двох до восьми разів залежно від в'язкості оброблюваної оливи. Повторне використання і переробка сорбентів може істотно скоротити кількість відходів і забезпечити економію коштів.

Консервація оливи
Слід мінімізувати вироблений обсяг відпрацьованої оливи. Чим менше відпрацьованої оливи вироблено, тим менший обсяг доведеться утилізувати пізніше. Існують технології фільтрації, сепарації і відновлення відпрацьованого мастила для подовження терміну його придатності. Замість нових олив рекомендується купувати відпрацьовані продукти. Регенеровані оливи працюють не менш ефективно, ніж нові, і відповідають високим технічним умовам якості.

В США дбають про безпечну практику утилізації відпрацьованого масла, для споживачів правила доволі прості: не змішувати відпрацьоване мастило з іншими матеріалами, завжди зберігати відпрацьоване мастило в герметичних контейнерах, в безпечному місці, подалі від людей та навколишнього середовища, при кожній нагоді відправляти відпрацьовану моторну оливу на регенерацію.

Інформація надана компанією «Екоінтел», однією з провідних компаній на ринку паливно-мастильних матеріалів України, що дотримуються екологічної філософії. Її контакти дивіться за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое