Що робити з відпрацьованою оливою: основні правила
autoExpert » СТАТТІ » Масла, смазки » Що робити з відпрацьованою оливою: основні правила

Що робити з відпрацьованою оливою: основні правила

  • Прочитано: 776
  • Дата: 25-09-2019, 10:58
  • Print
До відпрацьованих олив належать мінеральні оливи, вироблені з сирої нафти, або синтетичні оливи, забруднені фізичними та/або хімічними домішками. Залежно від застосування і операційного середовища, олива забруднюється або погіршує свої властивості, після чого стає непридатною для подальшого використання. Джерел відпрацьованої оливи безліч – до них, в тому числі, відносяться прості споживачі, автомайстерні, різні виробництва і електростанції.

Що робити з відпрацьованою оливою: основні правила

Світове річне споживання мастил зростає щороку, в 2015 року воно склало близько 45 мільйонів тонн. І тільки близько 50% (тобто біля 20 мільйонів тонн) відпрацьованої оливи систематично збирається по всьому світі. Решта неконтрольовано зливається, спалюється або використовується іншими некоректними методами. Відпрацьована олива класифікується як небезпечні відходи класу 2 або 3 (високонебезпечні або помірнонебезпечні) і контролюється Базельською конвенцією про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх видаленням.

Відпрацьована олива несе в собі серйозну загрозу для навколишнього середовища і здоров’я людей. Вона більш небезпечна, ніж сира нафта, оскільки в ній містяться змінені в ході експлуатації добавки, поліолефіни, смоли, асфальтени, карб, механічні домішки і інші забруднювачі.

Що ПОТРІБНО робити з відпрацьованими оливами:
Визначте, чи підлягає переробці відпрацьована олива.
Зберігайте відпрацьовану оливу в контейнерах або цистернах, що знаходяться в хорошому стані, які не протікають і не мають іржі, і чітко маркуйте ємності, щоб було зрозуміло їх вміст.
Зберігати ємності з відпрацьованими оливами треба в захищеному від негоди місці.
Будьте готові до видалення розливів відпрацьованої оливи на землю або поверхню води.
По можливості, повторно використовуйте ємності з-під оливи.
Здавайте відпрацьовану оливу на переробку спеціалізованим підрприєсмтвам, таким як компанія «Екоінтел».
Можна самостійно займатися переробкою відпрацьованої оливи, якщо є необхідне обладнання і необхідні ліцензії.

Чого НЕ ТРЕБА робити з відпрацьованими оливами:
Не зливайте відпрацьовану оливу на землю, в водойми, в каналізацію, не виливайте її на дорогах і т.д. Чому ні? Тому, що це означає забруднення землі, на якій ми живемо, отже ці важкі метали і добавки коли-небудь потраплять в наші організми або організми наших дітей.
Не змішуйте відпрацьовану оливу з іншими рідинами, такими як антифриз, рідина для чищення гальм, карбюратора, розчинниками і т.д. Поєднання відпрацьованої оливи з будь-якої з цих рідин може зробити її непридатною для переробки.
При утилізації відпрацьованої оливи не використовуйте контейнери, в яких знаходилися небезпечні хімічні речовини, які можуть забруднити відпрацьовану оливу (наприклад, відбілювачі або розчинники, які використовували в якості засобів для чищення).

Більше інформації про компанію «Екоінтел», ліцензованого фахівця з переробки та утилізації відпрацьованих мастильних матеріалів, читайте за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.
.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)






Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше