Компанія «Екоінтел» - альтернатива чорній утилізації моторної оливи
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Компанія «Екоінтел» - альтернатива "чорній" утилізації оливи

Компанія «Екоінтел» - альтернатива "чорній" утилізації оливи

Компанія «Екоінтел» - альтернатива "чорній" утилізації оливи

Утилізація моторної оливи – це проблема не тільки екологів, але й суспільства в цілому. Згідно зі статистикою, наша планета вже на 40% складається з нафтової лінзи. Серйозних збитків завдано не лише людству, але також рослинному і тваринному світу. Такі проекти з утилізації відходів, як «Екоінтел», розраховані не на рік і не два – це довгострокова стратегія щодо поліпшення екологічної ситуації в Україні.

Існує таке поняття, як «чорна утилізація олив» - це, наприклад, злив забрудненого мастила в дощову каналізацію, найближче водоймище або просто на землю. Можна сміливо сказати, що це приблизно те ж саме, що прийняти ванну, накапав туди попередньо «відпрацювання». Просто в першому випадку водні процедури відкладаються на невизначений термін і торкнуться багатьох інших, непричетних людей.

Ще одним прикладом неправильної утилізації мастила є те, як ощадливі автовласники змащують ним ворота гаражів, дачники обробляють обшивку будинків від жучків і навіть дерева в саду. Це все одно що поставити колбу з отрутою на обідній стіл.

Компанія «Екоінтел» - альтернатива "чорній" утилізації оливи

Вважається, що один літр машинної оливи забруднює 1 тис тонн ґрунтових вод. Для наочності фахівці провели невеликий дослід: в колбу з чистою водою крапнули відпрацьовану оливу – на поверхні відразу утворилася характерна плівка. А якщо крапель буде більше? Зрештою товстий шар чорної субстанції повністю закупорює воду, порушуючи природний баланс. Природа переробити таке не в змозі. Олива у воді не розчиняється, і відбувається розшарування двох середовищ. Існування мікроорганізмів під такою плівкою ставиться під загрозу.

Компанія «Екоінтел» - альтернатива "чорній" утилізації оливи

Передати використану оливу на переробку – цивілізований і єдино правильний спосіб утилізації. «Екоінтел» – одна з небагатьох організацій в Україні, яка працює в даній галузі. Це підприємство успішно проводить переробку моторних, гідравлічних, трансформаторних олив, в тому числі і в промислових обсягах.

Інформація надана компанією «Екоінтел», однією з провідних компаній на ринку паливно-мастильних матеріалів України, що дотримуються екологічної філософії. Її контакти дивіться за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое