«Екоінтел» приймає на утилізацію відпрацьовану турбінну оливу
autoExpert » НОВИНИ » Масла, смазки » Компанія «Екоінтел» приймає на утилізацію відпрацьовану турбінну оливу

Компанія «Екоінтел» приймає на утилізацію відпрацьовану турбінну оливу

  • Прочитано: 779
  • Дата: 14-01-2020, 10:47
  • Print
Компресори, вентилятори, турбіни, гальмівні системи – це далеко не повний перелік механізмів, для яких використовується турбінна олива. Вона характеризується високими експлуатаційними характеристиками: стабільністю до окислення, довговічністю, антикорозійністю. Відпрацьована турбінна олива являє собою хімічне з’єднання, яке, потрапляючи у навколишнє середовище, отруює його. Спалювання таких мастил категорично заборонено – під час горіння канцерогени в великому обсязі потрапляють в атмосферу.

Компанія «Екоінтел» приймає на утилізацію відпрацьовану турбінну оливу

Жорстких термінів експлуатації турбінної оливи немає. На необхідність її заміни вказують критичні значення наступних параметрів: сила поверхневого натягу, в’язкість, кислотне число. На виробництвах вони ретельно контролюються.

Всі новини Екоінтел.
Екологічна ситуація, що сформувалась, не дозволяє застосовувати традиційні методи утилізації відходів. Компанія «Екоінтел» зробила вибір на користь інноваційних технологій очищення відпрацьованої оливи та її вторинного використання. Це дозволяє вирішувати ряд актуальних завдань:
раціональне використання природних ресурсів;
екологічна безпека;
економія бюджетних коштів підприємства.Для здійснення законної діяльності з переробки продуктів нафтохімії «Екоінтел» має діючу ліцензію та дозвіл від органів екологічного контролю. Переробка нафтопродуктів передбачає наявність спеціального обладнання, яке дозволяє перетворити відходи в паливо та інші корисні продукти. Фахівці підприємства скуповують відпрацьовану турбінну оливу в Києві та інших містах України. Закупівельна ціна досить висока, щоб залучити потенційних продавців. При необхідності, компанія надасть тару для оливи, оперативно проведе її відвантаження та забезпечить вивезення сировини.

Інформація надана компанією «Екоінтел», однією з провідних компаній на ринку паливно-мастильних матеріалів України, що дотримуються екологічної філософії. Її контакти дивіться за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше