«Екоінтел»/ Послуги з переробки відпрацьованої моторної оливи в пічне або котельне паливо
autoExpert » СТАТТІ » Масла, смазки » «Екоінтел» переробляє відпрацьовану оливу в паливо для обігріву

«Екоінтел» переробляє відпрацьовану оливу в паливо для обігріву

  • Прочитано: 671
  • Дата: 26-08-2019, 15:57
  • Print
Компанія «Екоінтел», яка займається екологічно чистою утилізацією небезпечних відходів, пропонує послуги з переробки відпрацьованої моторної оливи в пічне або котельне паливо, яке в подальшому можна використовувати для обігріву приміщення зимою, або ж у масло для спалювання.

Оскільки в Україні заборонено спалювати відпрацьовану моторну оливу з метою охорони навколишнього середовища, «Екоінтел» пропонує безпечну технологію та володіє спеціальним обладнання для переробки старої оливи в зовсім інший продукт, який підлягає спалюванню і не порушує закон.

«Екоінтел» переробляє відпрацьовану оливу в паливо для обігріву

Для використання переробленої оливи у якості палива необхідно лише придбати чи виготовити відповідну піч або котел. Сьогодні на ринку України представлені опалювальні пристрої високої потужності промислового виробництва, наприклад, Clean Burn (США), Kroll, Giersсh (Німеччина).

З огляду на те, що автомобільні оливи за своєю структурою є продуктом придатним для неодноразового застосування, в країнах ЄС відпрацьовані оливи вважаються не відходами, що підлягають утилізації, а вторсировиною для подальшої переробки. Для відновлення всіх властивостей з використаної оливи видаляються сторонні домішки – вода, частки металу, продукти окислення, смолисті сполуки, сажа і т. д. Після регенерації відпрацьованих мастил з них виходять базові масла, що за фізико-хімічними властивостями не поступаються вихідним базовим маслам, які добувають з нафти. Отримані оливи, як правило, не є моторними, а більш простими, індустріального призначення – гідравлічними, редукторними інше.

«Екоінтел» – ліцензована компанія, що дотримується міжнародних і національних стандартів і вимог, використовуючи передові технології та напрацювання в сфері утилізації небезпечних відходів.

Більше інформації про компанію «Екоінтел» читайте за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Popular

Calendar

«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше