Екологія на часі. Наслідки неправильної утилізації моторних олив: в чому небезпека?
autoExpert » СТАТТІ » Масла, смазки » Екологія на часі. Наслідки неправильної утилізації моторних олив: в чому небезпека?

Екологія на часі. Наслідки неправильної утилізації моторних олив: в чому небезпека?

  • Прочитано: 595
  • Дата: 2-09-2019, 14:36
  • Print
Екологія на часі. Наслідки неправильної утилізації моторних олив: в чому небезпека?Тренд на безпечне навколишнє середовище, давно поширений в цивілізованому світі, набирає оберти в Україні. Свідомість людей змінюється на всіх рівнях, від сортування сміття до переходу на альтернативну енергетику та електрокари. Звісно, це лише невпевнені перші кроки, але великі справи починається з малого. А головна зміна, яка має вібутись - це зміна свого ставлення до світу, в якому ми живемо, на більш відповідальне. Це стосується не лише людей, але й бізнесу. Підприємство «Екоінтел» є прикладом такої провідної компанії, яка бореться за безпечне оточуєче середовище і зменшення шкідливих викидів.

Моторні оливи та інші продукти нафтопереробки, що мають як природні, так і синтетичні складові, на жаль, можуть сильно нашкодити екології при неправильній утилізації. Їх витікання в процесі роботи або потрапляння відпрацьованих продуктів в навколишнє середовище мають згубні наслідки. Компанія, яка економить на утилізації, може завдати істотної шкоди навколишньому середовищу і ризикує спровокувати судовий процес.
Небезпечними властивостями нафтопродуктів є їх токсичність і пожежонебезпека.

Найбільш відчутної шкоди завдає не основа, а присадки, які мають чітко виражену канцерогенну дію. Попадання присадок в воду або ґрунт може зашкодити не лише місцевій флорі та фауні, а й отруїти людей, що живуть в поряд. Важливо розуміти, що присадки містяться у всіх оливах – основи в чистому вигляді сьогодні не використовуються через їх низькі експлуатаційні властивості.

Найбільш токсичними є синтетичні оливи. Вони набагато небезпечніші за мінеральні. Хімічні процеси, в результаті яких виробляються синтетичні основи, роблять продукт отруйним і несумісним з природними умовами.

Особливо сумні наслідки має потрапляння олив у воду. Справа в тому, що оливи легші за воду і нерозчинні. Нафтопродукти утворюють нерозривну токсичну плівку на поверхні, заважаючи потраплянню кисню та сонячного світла у воду, що загрожує загибеллю підводної фауни. Риби вмирають, поширюючи трупну отруту, це отруює воду. Прісна вода стає непридатною для пиття на довгий час, руйнуються харчові ланцюжки.

Екологія на часі. Наслідки неправильної утилізації моторних олив: в чому небезпека?

Чи знаєте Ви, що:
• Наявність 2г нафти і нафтопродуктів в 1кг ґрунту роблять його непридатним для життя рослин і ґрунтової мікрофлори
• Всього 1л нафти і нафтопродуктів позбавляє кисню 40 тис. л води
• 1т нафти і нафтопродуктів забруднює 12 км2 водної поверхні
• При наявності нафтопродуктів у воді в кількості 0,2-0,4 мг/л вона набуває нафтового запаху, який не зникає навіть при фільтруванні та хлоруванні.

Погано очищені нафтовмісні стоки сприяють утворенню на поверхні водойми нафтової плівки, товщиною 0,4-1мм.

З огляду на руйнівні наслідки потрапляння мастильних матеріалів у навколишнє середовище, вкрай важливо здавати їх на переробку спеціалізованим компаніям, серед яких «Екоінтел» - один з лідерів галузі переробки та утилізації мастил і моторних олив в Україні. Пам’ятаймо, що саме у свідомому використанні ресурсів запорука здоров’я нашої планети.

Більше інформації про компанію «Екоінтел» читайте за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше