Регенерація відпрацьованих олив у компанії «Екоінтел»
autoExpert » СТАТТІ » Масла, смазки » Регенерація відпрацьованих олив: як це відбувається у компанії «Екоінтел»?

Регенерація відпрацьованих олив: як це відбувається у компанії «Екоінтел»?

  • Прочитано: 1265
  • Дата: 14-01-2020, 10:46
  • Print
Робота практично всіх механічних агрегатів неможлива без використання мастила. Йдеться про двигуни, верстати, трансформатори та інші пристрої. Мастильні матеріали використовуються для забезпечення їх функціональності, підтримують на належному рівні їх технічні характеристики, подовжують термін експлуатації.

Регенерація відпрацьованих олив: як це відбувається у компанії «Екоінтел»?

То що ж відбувається з оливою після її заливання у двигуни та агрегати? Під впливом різних факторів, в процесі роботи, вона змінює свої властивості та стає непридатною для використання. У ній накопичуються такі сполуки:

продукти окислення;
нагар;
асфальтосмолисті з’єднання;
лакові відкладення.

Для підтримки роботи механізмів стару оливу зливають і заливають нову. Це типова регламентна процедура. На перший погляд, все просто. Питання тільки в тому, що робити з непридатною для подальшого застосування оливою. Регенерація цієї речовини допомагає раціонально використовувати природні ресурси та піклуватися про здоров’я нашої планети. Збирання відпрацьованого мастильного матеріалу та його переробка – єдиний правильний варіант утилізації сировини.

Процес утилізації відпрацьованої оливи

Компанія «Екоінтел» займається регенерацією відпрацюванного мастила, тобто відновленням його експлуатаційних характеристик. Пункт прийому відпрацьованої оливи – відправна точка. Співробітники компанії по всій країні займаються її купівлею: роблять це як в Києві, так і в інших містах України за запитом.«Екоінтел» має в своєму розпорядженні необхідне обладнання, щоб повернути відпрацьованому мастилу первинні експлуатаційні характеристики. Вона застосовує такі основні етапи технологічного процесу очищення:

видалення механічних домішок;
вакуумна перегонка;
спеціальне очищення з використанням інноваційних фізико-хімічних методів;
мікрофільтрація.

Вартість обладнання для очищення відпрацьованого мастила досить висока, тож далеко не кожна компанія може дозволити собі такі устаткування. Тому, перш ніж звернутися в пункт, де проводиться прийом відпрацьованої оливи, варто окремо поцікавитись репутацією підприємця, який пропонує такі послуги, а також наявністю в нього відповідного обладнання.

Варто зазначити, що займатися здійсненням збору відпрацьованих олив може лише компанія, яка має пакет дозвільних документів від органів екологічного контролю та Міністерства природних ресурсів.

Більше інформації про компанію «Екоінтел», та її контакти дивіться за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Popular

Calendar

«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше