8 критеріїв екологічності. Про що говорять стандарти Ecolabel для мастильних матеріалів?
autoExpert » СТАТТІ » Масла, смазки » 8 критеріїв екологічності. Про що говорять стандарти Ecolabel для мастильних матеріалів?

8 критеріїв екологічності. Про що говорять стандарти Ecolabel для мастильних матеріалів?

  • Прочитано: 715
  • Дата: 7-10-2019, 12:23
  • Print
Добровільна програма з нанесення екологічного маркування Ecolabel (знак Ecolabel), призначена для розміщення на ринку Європейського Союзу продукції зі зменшеним впливом на навколишнє середовище протягом всього її життєвого циклу. Сьогодні ЄС Ecolabel охоплює широкий спектр продуктів і послуг. Товари включають в себе мастильні матеріали, миючі засоби, побутову техніку, вироби з паперу, текстилю, гігієнічні продукти, будівельні матеріали та інші товари та послуги. За європейською екологічною схемою Ecolabel для кожної групи товарів або послуг розробляються екологічні критерії, спрямовані на зниження впливу на навколишнє середовище продукту протягом його життєвого циклу - від виробництва до утилізації.

8 критеріїв екологічності. Про що говорять стандарти Ecolabel для мастильних матеріалів?

Прийнятий в 2001 році стандарт Ecolabel для мастильних матеріалів повинен піддаватися періодичним переглядам. Продукти, сертифіковані відповідно до їх критеріїв, мають право наносити логотип Ecolabel на упаковку або контейнер, що підвищує їх імідж як екологічно чистих продуктів.

Стандарт 2018/381/ЄС, прийнятий Європейською комісією, вимагає, щоб мастильні матеріали відповідали восьми критеріям для отримання дозволу на використання екологічного маркування ЄС. Перехідний період між існуючими та новими стандартами триває до 31 грудня 2019 року, а нові критерії будуть діяти до 31 грудня 2024 року.

Згідно з оновленим регламентом, перший критерій передбачає, що екологічно небезпечні, мутагенні, канцерогенні або токсичні речовини можуть становити не більше 0,01% від маси однієї речовини або не більше 0,5% від кінцевого продукту.

Цей критерій також забороняє продукти, що містять більше 0,01% від маси органічних галогенових і нітритних з’єднань, метали (крім натрію, калію, кальцію, магнію, літію і алюмінію для згущення мастила), а також речовини, викладені в додатку XIV з регулювання ЄС в області реєстрації, оцінки, авторизації і обмеження хімічних речовин.

У другому критерії наводяться додаткові вимоги до токсичності у водному середовищі для мастильного матеріалу і його основних компонентів для визначення ступеня токсичності для різних видів мешканців водойм, а в третьому і четвертому умовах розглядаються біорозкладність і потенціал біоакумуляції, а також вимоги до поновлюваних інгредієнтів мастильних матеріалів.

П’ятий, шостий і сьомий критерії охоплюють вимоги до упаковки, мінімальні технічні характеристики і вимоги до інформації для споживачів щодо використання та утилізації. Восьмий критерій стосується інформації, що міститься в екологічному маркування ЄС. Упаковка повинна бути виготовлена з переробленого пластику мінімум на 25%.

Всі виробники мастильних матеріалів, які продають продукти в одній з країн-членів ЄС, можуть подати заявку на отримання екологічного маркування ЄС. У кожній державі-члені ЄС призначений на національному рівні компетентний орган оцінює заявки на присудження екологічного маркування ЄС і надає технічну підтримку в процесі подачі заявок.

Нагадаємо, що на ринку паливно-мастильних матеріалів України серед компаній, які дотримуються екологічної філософії, одна з флагманських позицій належить підприємству «Екоінтел».

Більше інформації про компанію «Екоінтел» читайте за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.
.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше