Нова послуга «Екоінтел»: утилізація гальмівних колодок
autoExpert » СТАТТІ » Автокомпоненты » Нова послуга «Екоінтел»: утилізація гальмівних колодок

Нова послуга «Екоінтел»: утилізація гальмівних колодок

  • Прочитано: 832
  • Дата: 15-08-2019, 23:48
  • Print
Компанія «Екоінтел», яка спеціалізується на утилізації та переробці моторних олив і вiдпрацьованих мастил, пропонує нову послугу – збiр для передачi на утилiзацiю гальмівних колодок.

Проблема утилізації гальмівних колодок актуальна, в першу чергу, для юридичних осіб (автосервіси, виробники продукції, автотранспортні підприємства, СТО), які відповідають за експлуатацію та ремонт різних видів автотранспорту.

Нова послуга «Екоінтел»: утилізація гальмівних колодок

«Екоінтел» нагадує: вчасно не утилізовані гальмівні колодки сприяють забрудненню навколишнього середовища внаслідок відкладення шкідливих речовин в ґрунт, воду та їх концентрація в повітрі.

Важливо пам'ятати, що навіть тимчасове зберігання повинно здійснюватися в спеціально обладнаних місцях, де виключений вплив шкідливих речовин на атмосферу, підземні води і ґрунт. Спалювання азбестових накладок є забороненим, бо при ньому відбувається виділення азбесту, каучуку, графіту, оливи, бариту та інших складових. Попадання продуктів розпаду в легені людини загрожує розвитком онкологічних захворювань і утворенням рубців в легенях.

Процес утилізації гальмівних колодок передбачає їх розклад на складові елементи завдяки використанню спеціального обладнання: чорний метал і сміття, що не піддається переробці. При цьому, корисний лом повторно використовується для вторинної переробки і виробництва нових деталей. Частина, що залишилася, піддається знищенню відповідно до діючих норм переробки.

Утилізація гальмівних колодок відбувається виключно спеціалізованими компаніями, які мають необхідне специфічне обладнання – такими, як «Екоінтел». Це дуже зручно, адже можна одночасно здати на утилізацію відпрацьовані оливи та гальмівні колодки.

Більше інформації про компанію «Екоінтел» читайте за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше