Дослідники проекту BioCycle розвивають нетрадиційне джерело сировини для мастил
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Дослідники проекту BioCycle розвивають нетрадиційне джерело сировини для мастил

Дослідники проекту BioCycle розвивають нетрадиційне джерело сировини для мастил

Дослідники проекту BioCycle розвивають нетрадиційне джерело сировини для мастил

В галузі мастильних матеріалів існує усталена практика переробки відпрацьованих мастил – з них роблять базові оливи, які використовуються для виробництва нових мастильних матеріалів. Зараз південноафриканська стартап-компанія BioCycle направила сили на цікавий проект – виробництво мастильних матеріалів з відходів життєдіяльності людей. Вчені використовують личинок чорної львінки (муха чорний солдат) – вони швидко споживають утворені відходи і перетворюють їх в жирні кислоти, які можна використовувати для виробництва базових запасів.

Дослідники проекту BioCycle розвивають нетрадиційне джерело сировини для мастил«Личинки Hermetia Illucens, більш відомі як личинки мухи чорна львінка або чорний солдат, складаються в основному з білка і ліпідів», – коментує директор BioCycle з альтернативних джерел поживних білків Марк Льюїс (Marc Lewis). «Вміст ліпідів в личинках становить приблизно 12%, і включає в себе різні складні жирні кислоти – перш за все, лауринову, олеїнову та лінолеву».

Хімічні компанії використовують рослинні і тваринні жири для виробництва базових компонентів, таких як складні ефіри. Творці визнають, що процес, подібний до того, який розробляє BioCycle, необхідно буде остаточно врегулювати, перш ніж постачати інгредієнти для мастильних матеріалів. Вони стверджують, що якщо цей продукт буде використовуватися в комерційних мастилах, то компанія зобов’язується дотримуватися нормативно-правової бази.

Дослідники проекту BioCycle розвивають нетрадиційне джерело сировини для мастил
Личинки мух чорної львінки є популярним інструментом для розкладання продуктів життєдіяльності, що утворені людьми та тваринами, а також компосту, тому, що у них такий жадібний апетит і вони не є шкідниками для людей.

Фахівці галузі стверджують, що процеси виробництва з використанням личинок Hermetia Illucens є життєздатним джерелом інгредієнтів для мастильних матеріалів через високий коефіцієнта конверсії.

Інформація надана компанією «Екоінтел», однією з провідних компаній на ринку паливно-мастильних матеріалів України, що дотримуються екологічної філософії. Її контакти дивіться за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое