Голландський стартап Biolube отримує субсидію для розробки для мастил з рослинних олій
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Голландський стартап Biolube отримує субсидію для розробки мастил з рослинних олій

Голландський стартап Biolube отримує субсидію для розробки мастил з рослинних олій

Суперечки про використання замість синтетичних та мінеральних базових олив олій біологічного походження точаться вже багато років. З одного боку, очевидна користь від використання біоматеріалів через зниження шкоди для навколишнього середовища, оскільки вони є такими, що біологічно швидко розкладаються. З іншого боку, на заваді широкому їх використанню в техніці, зокрема в транспортних засобах, є їх невисока температура розпаду, що робить їх непридатними для використання в якості моторних чи трансмісійних олив. Але вчені з різних країн світу не полишають своїх досліджень з метою розробити технологічно досконалий мастильний матеріал, безпечний для навколишнього середовища.

Голландський стартап Biolube отримує субсидію для розробки для мастил з рослинних олій
Квіти ріпаку у полі. Провінція Гронінген, Нідерланди, надає субсидію для підтримки розвитку компанії Airogroup та виробництва мастильних матеріалів на основі рослинних олій

Провінція Гронінген в Нідерландах надала субсидію в розмірі 50 000 євро (54 000 дол. США) компанії Airgroup, що базується в м. Стадсканаал, для підтримки діяльності з розробки та виробництва автомобільних мастильних матеріалів на основі рослинних олій. «Нові мастильні матеріали і засоби для догляду за транспортом, так звані «аерозолі», виготовлені з ріпаку з Гронінгену і Дренте», - йдеться в прес-релізі уряду провінції Гронінген. Упаковка продукції також є екологічною завдяки використанню переробленого пластику.

Airogroup є дочірньою компанією Borgesius Group в Стадсканалі, місті в провінції Гронінген, яке знаходиться в північно-східному регіоні Нідерландів. Їх мастильні матеріали і засоби по догляду використовуються в сільськогосподарському обладнанні, автомобілях і велосипедах. Згідно веб-сайту Borgesius, асортимент продукції складається з високоякісних олій, жирів, жирних кислот і порошкових жирів для виробництва продуктів харчування, кормів і промислового застосування. До найбільш поширених видів сировини, використовуваного компанією, відносяться ріпакова олія, соняшникова олія, кокосова олія, олія з горіхів ши, пальмова олія, та інші спеціальні оливи.

Державна субсидія, яка допомогла підтримати створення нових 10 робочих місць, була отримана в рамках інноваційної частини економічної програми «Groningen@Work». Програма включає в себе проекти, схеми грантів і оборотні фонди, в яких підприємці можуть брати активну участь.

Голландський стартап Biolube отримує субсидію для розробки для мастил з рослинних олійBorgesius Group це молода голандська компанія, що спеціалізуються на дослідженні, розробці та впровадженні у виробництво інноваційних рішень у галузі екологічно безпечних олії та жиру. Підприємство було засноване 2013 року у місті Стадсканаал (Гронінген) братами Гудхартом та Джоном Боргесіусами, які здобували свій професійний досвід, працюючи на різних посадах великих корпорацій у світовій промисловості олій та жирів, до того, як вирішили розпочати власну справу.

Високотехнологічний комплекс компанії сертифікований за високими міжнародними стандартами та правилами та оснащений лабораторією досліджень та розробок, що постійно працює над екологічними інноваціями. Використовуючи новітні знання, технології та виробничі процеси, тісно співпрацюючи зі своїми партнерами, компанія випускає екологічно безпечну, якісну та функціональну продукцію, що підтримується всесвітньою мережею мережі постачань високоякісних олій, жирів та їх похідних.


Інформація надана компанією «Екоінтел», однією з провідних компаній на ринку паливно-мастильних матеріалів України, що дотримуються екологічної філософії. Її контакти дивіться за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое