Олива не темнішає – чи дійсно це добре? "Екоінтел" руйнує стереотип » autoExpert. Aftermarket Business Platform.
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Олива не темнішає – чи дійсно це добре? "Екоінтел" руйнує стереотип

Олива не темнішає – чи дійсно це добре? "Екоінтел" руйнує стереотип

Серед автомобілистів поширений стереотип про те, «якщо моторна олива довго залишається світлою – це добре». Та фахівці можуть з упевненістю сказати, що такі думки абсолютно хибні. На жаль, багато автовласників, у яких олива в двигуні не темнішає, роблять висновок, що так і треба – двигун чистий, але це не відповідає дійсності.

Олива не темнішає – чи дійсно це добре? "Екоінтел" руйнує стереотип


Якісна олива, яка справляється із завданням по видаленню частинок бруду та нагару з внутрішніх поверхонь ДВС, має властивість темніти. Причому, досить-таки швидко – все залежить від типу двигуна транспортного засобу. Для бензинових, дизельних і газових ДВС час відрізняється. Якщо автомобіль проїхав близько 5-6 тис. Кілометрів, а олива не змінила колір, то потрібно задуматися, чи є в ній весь спектр необхідних присадок. Важливо також враховувати, що колір мастильного матеріалу залежить ще і від виду нафти, з якої він був виготовлений.

Слід пам’ятати, що в'язкість моторної оливи можна визначити виключно віскозиметром. І аж ніяк не пальцями автослюсаря, який на дотик намагається визначити, чи відповідають характеристики мастила його стандартам. Наявність присадок або втрата властивостей не визначається ні за запахом, ні на дотик. При виборі моторної оливи обов'язково слід зважати на рекомендації виробника авто. Важливо розуміти, що всередині двигуна відбуваються технічні процеси, що супроводжуються уприскуванням продуктів горіння палива. Крім того, ДВС працює не в стерильних умовах, а на дорогах, де повно пилу і забруднень. Отже, під час експлуатації мотор природним чином забруднюється і тому вимагає регулярного очищення. Це одна з головних функцій моторної оливи, яка при цьому відповідно темнішає.

А що якщо у моторної оливи з'явився неприємний запах тухлих яєць (сірководню)? Це говорить про те, що мастило сильно окислилося і його потрібно оперативно замінити, щоб запобігти корозії вузлів агрегату. Слід заливати якісний продукт в автомобільний двигун, щоб він безвідмовно служив довгий час. Також потрібно своєчасно робити заміну відпрацьованої оливи. Подальшу її утилізацію можна довірити команді «Екоінтел», яка займається її переробкою. Компанія готова придбати відпрацьовані мастила в будь-якому обсязі, надати тару і забезпечити вивезення сировини.

Матеріал надано компанією «Екоінтел», яка займається прийомом та переробкою певних позицій із цього переліку, здебільшого – відходами нафтопродуктів. Це ліцензована компанія, метою якої є екологічно чиста, безпечна і доступна утилізація небезпечних відходів, що утворюються в процесі господарської діяльності.
Більше інформації про компанію читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое