Електрифікація комерційних автомобілів: ZF і Freudenberg оголосили про партнерство в області паливних елементів
autoExpert » НОВИНИ » Автозапчасти » Електрифікація комерційних автомобілів: ZF і Freudenberg оголосили про партнерство в області паливних елементів

Електрифікація комерційних автомобілів: ZF і Freudenberg оголосили про партнерство в області паливних елементів

  • Прочитано: 1967
  • Дата: 17-10-2022, 11:58
  • Print
Нове партнерство об'єднує лідерство ZF у галузі електроприводів з досвідом компанії Freudenberg у галузі паливних елементів. Мета партнерства – розробка комплексних систем, в які легко інтегруються паливні елементи та електроприводи.

На першому етапі партнери розроблятимуть технології приводу для вантажних автомобілів, міських та міжміських автобусів, далі планується розширити застосування для позашляхового транспорту.

Перший прототип спільного рішення для електричного приводу на паливних елементах очікується у 2023 році Фрідріхсхафен (Німеччина).


Електрифікація комерційних автомобілів: ZF і Freudenberg оголосили про партнерство в області паливних елементів


Дивізіон ZF «Рішення для комерційного транспорту» (CVS) оголосив про укладання угоди з компанією Freudenberg, яка постачає паливні елементи та системи зарядки, про спільну розробку комплексних електричних систем. Партнери планують розробити екологічно чистий електропривод, який складатиметься з паливного осередку та системи трансмісії, а також створити загальну базу компонентів для різних сфер застосування. Основною метою першому етапі буде розробка електричного приводу на паливних елементах для комерційного транспорту. Freudenberg вироблятиме масштабовані системи живлення у вигляді комплектів з різною вихідною потужністю, а ZF зі свого боку поставить комплексні системи електроприводу з безперервною потужністю до 360 кВт. Центральний електропривід ZF CeTrax 2 для вантажного транспорту відповідає цим технічним параметрам.

«Скорочення шкідливих викидів – головна мета сучасної автомобільної галузі. Технологія паливних осередків допоможе нам змінити правила гри. Разом із Freudenberg ми запропонуємо універсальне рішення для автовиробників з одних рук. Воно дозволить швидше впроваджувати рішення щодо електрифікації транспорту на ринку та зробить великий внесок у екологічну трансформацію галузі», – сказав Вільгельм Рем, член правління ZF, який відповідає за Дивізіони «Рішення для комерційного транспорту» та «Промислова техніка», а також за корпоративні закупівлі. "Співпраця ZF c Freudenberg дозволить створити універсальне рішення для електроприводу на паливних елементах для комерційного транспорту, це дозволить автовиробникам скоротити їх витрати на власну розробку та знизити загальну вартість витрат (Total Cost of Ownership)."

«Ми багато інвестуємо у дослідження та розробки технологій майбутнього – в галузі акумуляторних батарей, водню та паливних елементів, а також у високотехнологічні компоненти для електромобілів. Довгострокова співпраця з ZF, про яку ми домовилися сьогодні, підкреслює стратегічну важливість та потенціал зростання, які ми в Freudenberg бачимо в цьому секторі», – сказав Moзен Сохі, к.т.н., генеральний директор групи компаній Freudenberg.

«Freudenberg і ZF давно зарекомендували себе на ринку як надійні та досвідчені партнери. Їхні технології відмінно доповнюють один одного», – додав Макс Клей, к.т.н., глава Freudenberg e-Power Systems. «Наша співпраця допоможе нам об'єднати наш досвід для створення екологічно чистого рішення електричного приводу, щоб підтримати галузь у досягненні поставленої мети.»


Наразі проходить початковий етап щодо виконання угоди про співпрацю. Розробляються прототипи демонстраційних транспортних засобів (автобусів та вантажівок). Перший прототип очікується у 2023 році. Раніше ми вже оголошували про партнерство ZF та Freudenberg у дослідному проекті HyFleet з розробки прототипу міжміського автобуса, що працює виключно на електриці.

Відкритий технологічний підхід до електромобільності
Якщо говорити про декарбонізацію галузі, то ZF вважає технологію паливних елементів найбільш ефективною завдяки її універсальності та можливості швидкої підзарядки. За оцінками концерну, до 2030 року частка цієї технології у комерційному транспорті досягне 20% у всьому світі. Саме тому, ZF зберігає гнучкий та відкритий підхід у розробці рішення з використанням паливних елементів, що допоможе у трансформації галузі.

Гнучкий підхід до диференціації джерел енергії є ключем до партнерства ZF та Freudenberg, яке пропонує безліч переваг виробникам у всьому світі. Додавання спільно розробленого інтегрованого приводу на паливних елементах до великого портфеля рішень ZF для електромобільності означає, що всі ключові рішення – програмне забезпечення та продукція – необхідні замовникам для перетворення їх продуктового портфеля, доступні за принципом «все з одних рук». Зменшуючи витрати автовиробників на дослідження та розробки, спрощуючи інтеграцію системи у транспортний засіб, ми також гарантуємо скорочення загальної вартості володіння завдяки нашому універсальному рішенню електроприводу на паливних елементах.

Додатково на сайті можно прочитати:
Новини, статті: SACHS, LEMFOERDER, BOGE, ZF Parts


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Популярне

Календар

«    Апрель 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше