Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту
autoExpert » НОВОСТИ » Truck&Bus новости » Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту

Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту

Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту

Боротьба зі зміною клімату в контексті транспорту вимагає важливих технологічних рішень. Щоб відповідати вимогам ЄС, як малотоннажний, так і великогабаритний вантажний транспорт повинен значно скоротити викиди СО2 до 2030 року. Bosch планує зіграти свою роль у реалізації концепції екологічно безпечних перевезень для автомобілів усіх класів. Для цього компанія розробляє лінійку ефективних силових агрегатів: від двигунів внутрішнього згоряння та акумуляторно-електричних моделей до паливних елементів.

Тиша в місті: електричний привід для малотоннажного комерційного транспорту
Складно уявити місто без фургонів доставки, пересувних крамниць та інших малих підприємств. Сучасні реалії вимагають новаторських рішень у галузі силових агрегатів, які максимально знизять екологічне навантаження на жителів і навколишнє середовище. І таке рішення існує – трансмісії eCityTruck забезпечують малошумне водіння з нульовими локальними викидами. Разом вони утворюють компактний модуль, що складається з електричної осі, яка об'єднує електродвигун, силову електроніку й трансмісію в компактному блоці, а також модуль електроприводу (без трансмісії). Обидва рішення прості в інтеграції і можуть бути масштабовані для автомобілів до 7,5 тонн. Залежно від конструкції батареї вони забезпечують дальність поїздки до 200 кілометрів. Це означає, що більшість маршрутів доставки довжиною менш ніж 80 кілометрів на день легко можна проїхати на одній зарядці.

Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту

«Наші модульні рішення eCityTruck роблять електричні трансмісії економічними, компактними та ефективними», - зауважив Уве Гакштаттер (Uwe Gackstatter), президент підрозділу Bosch Powertrain Solutions. Таким чином, Bosch готує електричні фургони до виходу на масовий ринок.

Сила акумулятора для сільських доріг: економна електрифікація для вантажівок від 7,5 до 26 тонн
Bosch також працює в напрямку електрифікації комерційного транспорту за межами міста. Наприклад, компанія пропонує eRegioTruck – рішення для трансмісії вантажівок середньої та великої вантажності, для міських і міжміських автобусів, а також автомобілів особливого призначення. Вибір трансмісії грає вирішальну роль в організації економічного та ефективного транспортного сполучення в радіусі близько 250 кілометрів від міста, а також впливає на рівень шуму та локальні викиди СО2. Електродвигун, інвертор і блок керування автомобілем є частиною цього системного рішення. Залежно від типів з'єднань вузлів компактний електродвигун може поставлятися як окремий електричний блок у поєднанні з трансмісією або як активний компонент, інтегрований у жорстку вісь.

Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту

Ефективне подолання дистанції: силові агрегати Bosch для далеких маршрутів і крупних вантажів
Потенціал зниження викидів CO2 в транспортних засобах, що курсують далекими маршрутами, особливо великий. Bosch пропонує різні варіанти силових агрегатів – дизельне пальне, природний газ, акумулятор чи паливний елемент. Крім того, наразі Bosch вивчає технічні особливості використання водню у двигунах внутрішнього згоряння, а також досліджує ринок збуту для цієї технології.

Силовий агрегат eDistanceTruck.
Як у майбутньому вантажівки масою понад 40 тонн зможуть долати відстань у понад тисячу кілометрів у режимі електродвигуна? Bosch пропонує рішення – трансмісія eDistanceTruck, до якої належать як паливні елементи, так і гібридні приводи. Система паливних елементів виграє завдяки поєднанню дальності дії та швидкості дозаправлення. Якщо водень надходить з поновлюваних джерел, то паливний елемент працює без шкоди для клімату.

Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту

Компоненти Bosch для силових агрегатів на природному газі.
У регіонах з добре розвиненою інфраструктурою заправних станцій природного газу, Bosch пропонує життєздатну альтернативу звичайним видам пального для магістральних маршрутів. У порівнянні з рідким пальним, природний газ виробляє менше викидів CO2 та твердих частинок. Bosch має значний портфель перевірених технологій на природному газі для різних типів транспортних засобів.

Дизельні технології Bosch.
Дизельний двигун є найбільш популярним варіантом для комерційного транспорту й залишиться таким в найближчому майбутньому. Жоден інший двигун внутрішнього згоряння не використовується так широко. Серед його переваг: високий ККД та пов'язані з цим економічні переваги, а також відмінні показники продуктивності двигуна. Асортимент для дизельних двигунів Bosch включає компоненти для впорскування та подачі пального, керування двигуном і повітрям, а також для очищення вихлопних газів. Компанія також адаптувала їх для використання з синтетичним пальним.

Bosch розвиває ефективні та екологічні силові агрегати для комерційного транспорту

Спільно з китайським виробником двигунів Weichai Power компанія Bosch першою збільшила ККД дизельного двигуна для вантажних автомобілів до 50% - значне досягнення, враховуючи, що максимальне значення для вантажних автомобілів сьогодні становить 46%.

"Це доводить, що Bosch докладає систематичні зусилля щодо поліпшення дизельних систем для експлуатації на асфальтованих дорогах і по бездоріжжю", - зазначає д-р Гакштаттер.

Однією з особливостей нового двигуна є модульна система Common Rail від Bosch для комерційних автомобілів з тиском упорскування до 2500 бар.

Детально про спільний проект Weichai Power і Bosch можна прочитати за посиланням

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое