Delphi Technologies готує наступ на вторинний ринок паливних систем
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » З прицілом на Європу. Delphi Technologies готує наступ на вторинний ринок паливних систем

З прицілом на Європу. Delphi Technologies готує наступ на вторинний ринок паливних систем

З прицілом на Європу. Delphi Technologies готує наступ на вторинний ринок паливних системЯк піонер в галузі рушійних технологій, рішень та послуг, компанія Delphi Technologies, розширює свою пропозицію компонентів паливної системи для Європи. Створена на основі 80 років досвіду постачальника оригінального обладнання (OE) у системах упорскування палива, її нова програма у системах управління паливом включає такі компоненти: паливні насоси, модулі та агрегати, (в тому числі найновіші розробки в сфері паливних модулів), електронні та гідромеханічні засоби діагностики, а також експертну технічну підтримку. Delphi Technologies забезпечує aftermarket комплексним рішенням із повним спектром послуг, розробленим з урахуванням потреб своїх споживачів, завдяки чому незалежні автомайстерні можуть запропонувати найкращі послуги та якісний ремонт паливної системи, незалежно від того, який автомобіль заїздить у їхні бокси.

З прицілом на Європу. Delphi Technologies готує наступ на вторинний ринок паливних систем

Жан-Франсуа Бувейрон (Jean-Francois Bouveyron), віце-президент компанії Delphi Technologies Aftermarket - EMEA, каже: «Поєднуючи найкраще з обох світів - багату спадщину ОЕ та інноваційні рішення для aftermarket - тепер ми можемо задовільнити всі потреби наших клієнтів у продукції, перевірці та навчанні завдяки єдиному, всеохоплюючому рішенню. Ми вже давно зарекомендували себе як провідного постачальника паливних систем в Північній Америці, і ми дуже раді, що принесемо той самий досвід та навіть більше в Європу».

Провідне покриття на ринку в 2020 році
Паливні насоси від Delphi Technologies, постачальника першого рівня для провідних світових автовиробників, встановлюються як OE для понад семи мільйонів автомобілів щороку в усьому світі, включаючи Volkswagen і PSA. Ці та інші популярні моделі запускатимуться поступово протягом 2020 року, формуючи загальну лінійку з понад 1000 позицій та охоплюючи понад 12 000 застосувань. Щоб запропонувати найкраще європейське покриття серед виробників OEM, компанія Delphi Technologies планує насичення асортименту понад 200 новими деталями протягом року. Невдовзі клієнти зможуть отримати доступ до провідних рішень на ринку паливних систем, оскільки компанія очікує досягти покриття європейського парку у 90%до кінця 2020 року.

З прицілом на Європу. Delphi Technologies готує наступ на вторинний ринок паливних систем

Рішення з повним спектром послуг
Використовуючи понад 80-річну спадщину ОЕ в системах подачі палива та провідний досвід ОЕ у системах прямого впорскування бензину (GDi), компанія пропонує рішення з повним спектром послуг якості ОЕ для обслуговування паливних систем на вторинному ринку. Оскільки електроніка в даний час інтегрована в більшість сучасних паливних насосів, механіки потребують доступу до інструменту діагностики рівня ОЕ. Діагностичний інструмент DS від Delphi Technologies підтримує 55 марок та 2010 моделей автомобілів і надає технічним працівникам можливість протестувати регулятор тиску палива, відрегулювати параметри адаптації паливного насоса та активувати / деактивувати насос. Завдяки експертній технічній підтримці, доступній через Інтернеті та за допомогою спеціальної гарячої лінії, фахівці з післяпродажного обслуговування зможуть без проблем ефективно виконати ремонт, який залишить власника автомобіля повністю задоволеним. А задоволений клієнт неодмінно повернеться наступного разу.

Останні новини в галузі паливних інновацій

Повний асортимент також отримує переваги від технологічного лідерства компанії, включаючи понад 30 запатентованих інновацій OE та 150 патентів у конструкції паливного модуля та насоса. Серед найновіших рішень анодовані алюмінієві компоненти насоса, які служать довше за інші часто вживані матеріали, залитий якір для захисту обмоток насоса від корозії та новий карбоновий колектор, який удвічі витривалішій, ніж мідь, у застосуванні на aftermarket . Як додатковий бонус, усі бензинові застосування миттєво впізнаються як продукти Delphi Technologies завдяки фірмовому синьому кольору електрік на верхній частині паливного насоса, верхній кришці модуля та сіточці фільтра.

З прицілом на Європу. Delphi Technologies готує наступ на вторинний ринок паливних систем

«Наша пристрасть до інновацій спонукає нас робити чудовий продукт ще кращим, - додає пан Бувейрон. - Цей новий дизайн демонструє нашу відданість підтримці бізнесу наших клієнтів, пропонуючи новаторські рішення, а також забезпечуючи провідне в галузі покриття на вторинному ринку».

Більше інформації про компанію Delphi Technologies та її дистриб'бторів читайте за посиланням…

Теги: DELPHI, DELPHI news

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое