Bosch і Qingling створили СП для розробки і виробництва паливних елементів
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Водневе майбутнє. Bosch і Qingling створили СП для розробки і виробництва паливних елементів

Водневе майбутнє. Bosch і Qingling створили СП для розробки і виробництва паливних елементів

Компанія Bosch бере участь у розробці паливних елементів протягом багатьох років. Початкові плани вже включали інтеграцію відповідних ноу-хау в майбутній ринок післяпродажного обслуговування. Крім постачання запчастин для силових агрегатів на паливних елементах, Bosch також планує пропонувати спеціалізоване обслуговування, рішення для діагностики та навчання персоналу.

Водневе майбутнє. Bosch і Qingling створили СП для розробки і виробництва паливних елементів

У Китаї засновано компанію Bosch Hydrogen Powertrain Systems
Паливні елементи мають очевидні переваги перед силовими агрегатами, що працюють від акумуляторів, особливо у випадку великих, важких автомобілів, що перевозять вантажі на великі відстані. Bosch і виробник комерційних автомобілів Qingling Motors створили спільне підприємство Bosch Hydrogen Powertrain Systems у китайському місті Чунцін. Нова компанія займеться розробкою, складанням та продажем силових агрегатів паливних елементів. Bosch привносить у спільне підприємство свій досвід у галузі систем паливних елементів, а Qingling як преміальний виробник вантажівок – свої ноу-хау та багаторічний досвід роботи на китайському ринку вантажних автомобілів.

Спільна мета – об'єднати технологічні знання та досвід роботи на ринку обох партнерів, щоб зробити свій внесок у розвиток ринку паливних елементів.

Bosch Hydrogen Powertrain Systems планує, наприклад, постачати системи паливних елементів усім китайським автомобілевиробникам. Більшість необхідних компонентів – наприклад, батарея паливних елементів, повітряний компресор і силова електроніка, а також блок керування, оснащений відповідними датчиками – виготовляються на заводі Bosch в Усі. Після початку дрібносерійного виробництва тестовий парк, що складається з 70 комерційних автомобілів Qingling, оснащених силовим модулем паливних елементів Bosch, з'явиться на дорогах вже незабаром. Виведення на ринок цієї системи паливних елементів заплановано на 2022/2023 р.

Водневе майбутнє. Bosch і Qingling створили СП для розробки і виробництва паливних елементів

Планомірне освоєння промислового виробництва паливних елементів
Bosch вірить у водневе майбутнє та постійно інвестує у цю галузь, послідовно просуваючи індустріалізацію паливних елементів. Компанія вже накопичила компетенцію у сфері розробки та застосування своїх паливних елементів у Китаї. Торік було збудовано центр паливних елементів в Усі. Наразі стоїть завдання підготувати необхідні виробничі потужності для комплектуючих, які також поставлятимуться на спільне підприємство.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое