Новачок в лінійці Havoline ProDS. Асортимент «НБК Україна» поповнила олива VB SAE 0W-20 для двигунів VAG
autoExpert » НОВОСТИ БРЕНДОВ » Масла, смазки » Новачок в лінійці Havoline ProDS. Асортимент «НБК Україна» поповнила олива VB SAE 0W-20 для двигунів VAG

Новачок в лінійці Havoline ProDS. Асортимент «НБК Україна» поповнила олива VB SAE 0W-20 для двигунів VAG

Як офіційний імпортер та дистриб’ютор продукції Chevron компанія "НБК Україна" докладає максимум зусиль, щоб останні новинки нафтохімічного гиганту якнайшвидше з’являлись на українському ринку мастильних матеріалів. Лише нещодавно було презентовано оливу з серії Havoline ProDS (Deposit Shield) Full Synthetic Motor Oil SAE 5W-30, і от споживачам вже доступний черговий продукт "лінійки зі щитом": моторна олива низької в’язкості Havoline ProDS VB SAE 0W-20.

Нова синтетична паливозберігаюча моторна олива Havoline ProDS VB SAE 0W-20 – це мастильний матеріал преміум-класу. Вона спеціально розроблена з додаванням інноваційного пакету присадок відповідно до стандарту Volkswagen Audi 508.00 / 509.00 і призначена для бензинових двигунів Volkswagen – Audi останніх поколінь з прямим або непрямим упорскуванням палива, дизельних двигунів з прямим упорскуванням палива, а також всіх дизельних двигунів легкових автомобілів, обладнаних системами доочистки відпрацьованих газів і сажовими фільтрами (DPF).

Новачок в лінійці Havoline ProDS. Асортимент «НБК Україна» поповнила олива VB SAE 0W-20 для двигунів VAGНова олива має низьку в’язкість, що у поєднанні новітніми присадками забезпечує високу паливну економічність автомобіля, і малу зольність. Низький вміст сірчаних і фосфорних сполук (клас low SAPS) сприяє захисту каталітичних нейтралізаторів і сажових фільтрів і знижує токсичність відпрацьованих газів.

Споживачам-автовласникам Havoline ProDS VB SAE 0W-20 надає такі переваги:

Захист циліндрів, поршнів, кілець і клапанних механізмів від зносу і корозії забезпечує оптимальний ресурс двигуна.
Диспергування сажі і уникнення відкладення солей, завдяки чому додатково захищає двигун від зносу.
Ефективна низькотемпературна текучість сприяє швидкій циркуляції оливи, що максимально знижує знос при холодному запуску двигуна.

Область застосування

Як вже відзначалось, Havoline ProDS VB SAE 0W-20 призначена для бензинових двигунів Volkswagen – Audi останніх поколінь з прямим або непрямим упорскуванням палива, дизельних двигунів з прямим упорскуванням палива, а також усіх дизельних двигунів легкових автомобілів, обладнаних системами доочистки відпрацьованих газів і сажовими фільтрами (DPF). Це малозольна паливозберігаюча моторна олива з низьким вмістом сірки і фосфору, сумісна з сажовими фільтрами.

Havoline ProDS VB SAE 0W-20 рекомендується для двигунів, що вимагають олив, схвалених за стандартом VW 508.00 / 509.00, на практиці також званими VW Blue Oil.

Ця олива не підходить для застосування в автомобілях групи VAG, де потрібна відповідність попереднім чинним або застарілим специфікаціям. Havoline ProDS VB SAE 0W-20 може мати тільки те застосування, яке дозволено компанією Volkswagen – Audi для олив специфікацій 508.00 / 509.00, описане в керівництві з експлуатації та технічного обслуговування. Потрібно завжди звірятися з рекомендаціями керівництва з експлуатації та технічного обслуговування свого автомобіля.

Більше інформації про компанію "НБК Україна", авторизованого імпортера продукції корпорації Chevron в Україні, її контакти да дистриб'юторів дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое