Лінійка Havoline від Chevron: особливості, історія, сьогодення
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Лінійка Havoline від Chevron: особливості, історія, сьогодення

Лінійка Havoline від Chevron: особливості, історія, сьогодення

На правах реклами

Лінійка Havoline від Chevron: особливості, історія, сьогодення

Havoline є однією з лінійок продукції корпорації Chevron, авторизованим дистриб’ютором яких є "НБК Україна". У чому ії особливість? Chevron Havoline рекомендується для використання у японських, американських і європейських автомобілях. Моторні оливи Havoline відповідають суворим вимогам до сертифікації, встановленим такими автовиробниками як GM, Ford, Chrysler, Porsche, BMW, Mercedes-Benz, VW і Fiat.

100 років традиції
Історія олив для легкових авто лінійки Havoline розпочинається у 1904 році: вже тоді його творці розуміли, що захист автомобіля – це захист родини автовласника і всього того, що має значення у його житті. Такій підхід було закладено в основу філософії усієї компанії. Широкий спектр продукції Havoline, в тому числі моторні оливи, трансмісійні та охолоджуючі рідини, мають найкращі технічні характеристики та високу якість.

Лінійка Havoline від Chevron: особливості, історія, сьогодення

До запуску Havoline в 1904 році переважна частка автомобілів ймовірно мала залишитись на всю зиму в гаражі, бо холодна погода призвела би до сильного загущення воскових моторних олив. Інженери Havoline вирішили цю проблему винаходом ексклюзивного процесу фільтрації, який допоміг позбавити оливи від цього недоліку. У 1946 році компанія Havoline представила свою «Нову і поліпшену моторну оливу Havoline», в яку вперше були додані присадки, які протистояли корозії, забезпечували миючу і диспергуючу дію, знижували зношення поршневих кілець при низьких і високих температурах і захищали двигун від іржі. Ці інновації тривали рік за роком, а суворі польові випробування не раз доводили ефективність моторних олив Havoline.

Лінійка Havoline від Chevron: особливості, історія, сьогодення

На сьогоднішній день моторні оливи Havoline виробляються з використанням технології Deposit Shield і мають унікальну інноваційну рецептуру, яка захищає двигун автомобіля від шкідливих відкладень, підтримує його робочі характеристики і відповідно інвестиції в автомобіль.


Польові випробування у Неваді доводять відьмінні показники захисту від зношення деталей двигуна при використанні моторної оливи Havoline з технологією Deposit Shield


Havoline ProDS
Havoline ProDS – це наймолодше покоління моторних олив лінійки Havoline. Завдання цих мастильних матеріалів – активний захист авто новітніх моделей, що оснащені економічними двигунами з низьким рівнем викидів (в тому числі і гібриди). Продукти виготовлені з використанням високоякісних синтетичних базових олив преміум-класу і спеціально розроблених присадок, які захищають двигун від шкідливих відкладень і зносу, постійно оновлюючи захисний бар’єр Deposit Shield Technology, який запобігає утворенню шкідливих відкладень на поверхнях мотору і знижує знос.

Лінійка Havoline від Chevron: особливості, історія, сьогодення

Як Havoline, Texaco, Caltex і Chevron пов'язані між собою? Сімейство брендів Chevron включає в себе марки Texaco і Caltex. Під цими брендами Chevron продає мастильні матеріали, моторні оливи, антифриз і охолоджуючі рідини Havoline. У Північній і Латинській Америці, а також в Європі продукція Havoline продається під брендом Texaco. В Африці, на Близькому Сході і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні продукція Havoline продається під брендом Caltex компанії Chevron.

Матеріал надано компанією "НБК Україна", фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое