«НБК-Україна» виводить український ринок нову оливу Havoline ProDS Full Synthetic Motor Oil
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Синтетика зі щитом. «НБК-Україна» виводить на український ринок нову оливу Havoline ProDS Full Synthetic Motor Oil

Синтетика зі щитом. «НБК-Україна» виводить на український ринок нову оливу Havoline ProDS Full Synthetic Motor Oil

Моторні оливи для легкових автомобілів лінійки Havoline створені корпорацією Chevron на основі базової оливи найвищої очистки з додаванням високотехнологічних присадок. Захисна функція Deposit Shield дозволяє захистити деталі двигуна від різних видів відкладень, підвищеного зносу, високих температур і корозії.

Синтетика зі щитом. «НБК-Україна» виводить на український ринок нову оливу Havoline ProDS Full Synthetic Motor Oil

Однією з актуальних новинок, що вже доступна українському споживачеві завдяки дистриб'ютору "НБК Україна", є олива Havoline ProDS Full Synthetic Motor Oil SAE 5W-30. Це синтетична моторна олива преміум-класу зі збільшеним інтервалом заміни для експлуатації у важких умовах, при високих температурах і частих зупинках, характерних для міського режиму руху. Має гарну текучість при низьких температурах, що сприяє швидкому захисту від зносу при пуску холодного двигуна. Havoline ProDS Full Synthetic Motor Oil SAE 5W-30 пропонує перевірену на практиці підвищену економію палива, захищає від корозії і утворенню лаку на поршнях при високих температурах в двигунах з турбонаддувом і двигунах, що працюють при високих навантаженнях.

Переваги для споживачів:
Удосконалена технологія присадок захищає від корозії і утворення лаку на поршнях при високих температурах
Економія палива, підтверджена випробуваннями відповідно до галузевих стандартів
Пакет присадок преміум-класу забезпечує надійний захист деталей від зносу при холодному пуску двигуна
Згідно з результатами недавніх галузевих випробувань, запобігає детонації в двигуні, викликану передчасним займанням суміші в циліндрах при низьких оборотах (LSPI)
Чудові миючі властивості захищають від відкладень і шламу, сприяючи зниженню витрати палива
Знижена витрата оливи за рахунок вдосконаленого синтетичного складу забезпечує тривалий термін служби і низьку випаровуваність

Області застосування
Havoline ProDS Full Synthetic Motor Oil SAE 5W-30 підходить для застосування в двигунах Acura, Chrysler, FCA, Ford, GM, Mazda, Nissan і Toyota, для яких потрібна моторна олива даного класу. Дана олива є несумісною з рядом двигунів. У разі сумнівів слід звіритися з інструкцією.

Висока якість технологічних рідин в авто – гарант спокою кожного водія. Корпорація Chevron розробляє асортимент своєї продукції, враховуючи цей факт, і орієнтуючись на потреби ринку. Для легкових автомобілів пропонуються різні матеріали: моторні оливи, рідини систем охолодження, трансмісійні оливи, пластичні мастила і спеціальні рідини для систем ГУР і очищення різних систем автомобіля.

Більше інформації про компанію "НБК Україна", авторизованого імпортера продукції корпорації Chevron в Україні, її контакти да дистриб'юторів дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое