Оновлені оливи Chevron для сучасних двигунів відповідають стандарту GF-6
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Оновлені оливи Chevron для сучасних двигунів відповідають стандарту GF-6

Оновлені оливи Chevron для сучасних двигунів відповідають стандарту GF-6

Як відомо, з кожним роком автовиробники змушені відповідати все більш суворим стандартам викидів та економії палива, при цьому не втрачаючи у потужності та продуктивності двигуна. І новітні автомобілі вже забезпечують більшу потужність для легших двигунів меншого розміру з використанням таких технологій, як пряме впорскування бензину (GDI) та турбонаддув, для підвищення ефективності використання палива. В результаті, такі конструкції двигунів висувають більш жорсткі вимоги до якості моторної оливи, потребуючи більш високих стандартів продуктивності і захисту.

Оновлені оливи Chevron для сучасних двигунів відповідають стандарту GF-6

Як ми повідомляли в попередній статті, Міжнародний консультативний комітет по специфікаціях мастильних матеріалів (ILSAC) ввів у дію новий стандарт на моторні оливи для легкових автомобілів GF-6, який почав діяти 1 травня 2020 року. Цей стандарт являє собою результат спільної роботи виробників і дистриб'юторів мастильних матеріалів, виробників присадок і автовиробників для задоволення потреб сучасних двигунів. Оливи, які відповідають новому стандарту ILSAC GF-6, призначені для задоволення експлуатаційних вимог сучасних двигунів, забезпечуючи при цьому вищий рівень захисту від зносу і відкладень, ніж попередня категорія GF-5. Оливи, що претендують на сумісність з ILSAC GF-6, повинні пройти ретельну перевірку, щоб довести, що вони відповідають цій вимозі.

Оновлені оливи Chevron для сучасних двигунів відповідають стандарту GF-6
Графік зміни вимог до оливи у порівнянні GF-6 (червона лінія) та GF-5 (блакитна) демонструє покращення по 6 показникам з 11

Стандарт ILSAC GF-6 ділиться на дві підкатегорії: A і B. Оливи GF-6A покривають широкий діапазон в'язкості і зворотно сумісні з попередніми технологіями двигунів. GF-6B відноситься тільки до однієї в’язкості – 0W-16 – і призначений виключно для новітніх двигунів GDI з турбонаддувом. GF-6B не має зворотної сумісності зі старими двигунами, які вимагають більш високої в'язкості.

Розробники компанії Chevron старанно працювали над модернізацією ліній з виробництва моторних олив Havoline до наступного покоління ILSAC GF-6. Всі моторні оливи Chevron пройшли глобальне тестування з використанням новітніх двигунів, щоб відповідати технічним вимогам GF-6. Chevron починає впровадження продуктів, що відповідають вимогам ILSAC GF-6 / API SP, з 1 червня 2020 року з синтетичними моторними оливами Havoline ProDS (SAE 0W-16, 0W-20, 5W-20, 5W-30, 10W-30) для тари великого обсягу. Склад оливи Havoline ProDS Full Synthetic є досить надійним, щоб відповідати більш суворим вимогам тестування продуктивності ILSAC GF-6 / API SP. Що стосується тари невеликого обсягу – етикетки на ній будуть як і раніше показувати, що продукт відповідає ILSAC GF-5 / API SN Plus, проте паспорта для даних продуктів на офіційному сайті Chevron будуть оновлені до ILSAC GF- 6 / API SP.

Компанія «НБК-Україна», авторизований дистриб’ютор продукції Chevron планує розпочати поставки нових олив в Україну як тільки це стане можливо.

Більше інформації та контакти компанії "НБК Україна", а також її контакти дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое