ULSD – паливо з наднизьким вмістом сірки. Частина 2. Chevron пропонує рішення
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » ULSD – паливо з наднизьким вмістом сірки. Частина 2. Chevron пропонує рішення

ULSD – паливо з наднизьким вмістом сірки. Частина 2. Chevron пропонує рішення

Через зростання екологічних стандартів виробники палива були змушені знижувати вміст сірки у дизельному пальному – так на ринку з’явився ULSD. Про те, які екологічні переваги це дало та які задачі постали перед моторобудівельною та мастильною галузями, ми розповідали у попередній частині матеріалу. Ці задачі досить складні, але цілком вирішувані при застосуванні науково-дослідницького підходу, яким користуються у нафтохімічній корпорації Chevron.

ULSD – паливо з наднизьким вмістом сірки. Частина 2. Chevron пропонує рішення

Останні кілька десятиліть роботи з дослідження палива та вдосконалення роботи ДВЗ були спрямовані на зниження загальних витрат шляхом підвищення ККД і подовження терміну служби двигуна в умовах роботи на дешевих видах палива. На даний час увага переключилася на поліпшення екологічної прийнятності палив. Скорочення викидів може бути досягнуто трьома різними способами, які залежать від природи забруднень: зміною складу палива, поліпшенням процесу горіння і доочисткою компонентів відпрацьованих газів. На сьогоднішній день існують спеціальні мастильні матеріали, які забезпечують високоефективну роботу і захист нових дизельних двигунів з низьким рівнем викидів, які працюють на дизельному паливі з ультранизьким вмістом сірки (ULSD). Такими продуктами є унікальні моторні оливи серії Delo 400: LE Synthetic SAE 5W-40 і XSP-SD 5W-30.

ULSD – паливо з наднизьким вмістом сірки. Частина 2. Chevron пропонує рішенняDelo 400 LE Synthetic SAE 5W-40 – високоефективна синтетична олива, створена для використання в сильнонавантажених дизельних двигунах. Олива призначена для нових двигунів з низьким рівнем викидів, які працюють на дизельному паливі з ультранизьким вмістом сірки (ULSD). В основі оливи Delo 400 LE Synthetic SAE 5W-40 лежить технологія ISOSYN і інноваційні присадки з низьким вмістом сульфатної золи, фосфору і сірки, що забезпечують захист двигунів і систем в автомобілях, обладнаних пристроями селективної каталітичної нейтралізації (SCR), нейтралізації вихлопних газів (EGR) і фільтром сажі (DPF). Delo 400 LE Synthetic SAE 5W-40 забезпечує високу ефективність роботи двигуна і його захист у багатьох сферах застосування, в тому числі на комерційному дорожньому транспорті і на багатьох транспортних засобах, що працюють в режимі стоп/старт і страждають від утворення нагару – позашляхових вантажних автомобілях, автобусах і сміттєвозах.

Переваги Delo 400 LE Synthetic SAE 5W-40:
Забезпечує високоефективну роботу і захист нових дизельних двигунів з низьким рівнем викидів, які працюють на дизельному паливі з ультранизьким вмістом сірки (ULSD)
Використовує сучасну технологію з низьким вмістом сульфатної золи, фосфору і сірки (Low SAPS), подовжуючи ресурс і скорочуючи інтервали простою для проведення очистки
Дозволяє контролювати знос, утворення корозійних відкладень і нагару в циліндрах, поршнях, кільцях і елементах газорозподільного механізму, подовжуючи термін безперебійної роботи
Підходить для змішаних автопарків, в яких використовуються сучасні двигуни з низьким рівнем викидів, скорочує складські витрати і усуває випадки неправильного застосування різних видів продукції
Гарна прокачуваність при низьких температурах забезпечує швидку циркуляцію і мінімізує знос двигуна при холодному запуску
Модифікатор в'язкості з високою стійкістю до зрушення дозволяє мінімізувати зміни в'язкості і використовувати оливу в широкому діапазоні робочих температур.

Сфера застосування
Delo 400 LE Synthetic SAE 5W-40 рекомендовано для застосування в змішаних автопарках, до складу яких входить техніка з атмосферними і турбокомпресорними чотиритактними дизельними двигунами. Дана олива підходить для комерційного дорожнього транспорту, в тому числі для найсучасніших двигунів, обладнаних більшістю типів пристроїв очищення відпрацьованих газів. Оливу Delo 400 LE Synthetic SAE 5W-40 спеціально розроблено як для старих, так і для нових транспортних засобів, зокрема тих, що відповідають сучасним стандартам на утримання відпрацьованих газів, в тому числі US EPA 2002 і 2007, а також Euro IV, V і VI.

ULSD – паливо з наднизьким вмістом сірки. Частина 2. Chevron пропонує рішенняDelo 400 XSP-SD 5W-30 – високоефективна синтетична моторна олива для дизельних і газових двигунів для важких умов експлуатації, розроблена для економії палива. Вона відповідає вимогам до робочих характеристик багатьох двигунів з наддувом та турбонаддувом. В основі Delo 400 XSP-SD SAE 5W-30 лежить технологія ISOSYN®, де використовуються присадки з низьким вмістом SAPS, що відповідає вимогам до викидів Euro VI. Продукт Delo 400 XSP-SD SAE 5W-30 розроблений з використанням преміальних миючих та диспергуючих присадок, що забезпечують надійний захист і збільшують час безвідмовної роботи.

Переваги Delo 400 XSP-SD 5W-30:
Продукт розроблено для забезпечення поліпшеної економії палива, і оптимального терміну служби двигуна.
Розроблено для диспергування сажі і контролю зносу, допомагає підтримувати чистоту поршневих кілець, клапанних і поршневих поверхонь, покращуючи час безвідмовної роботи
Дозволяє знизити інтенсивність засмічення DPF, скоротити обсяги технічного обслуговування, час простою обладнання і витрати на технічне обслуговування та допомагає поліпшити економію палива

Сфери використання
Олива Delo 400 XSP-SD SAE 5W-30 розроблена для чотиритактних дизельних двигунів з турбонаддувом і без нього, і рекомендується для двигунів, що відповідають стандарту Euro I - Euro V і новітнім вимогам щодо викидів Euro VI, якщо це дозволено OEM-виробниками. Цей продукт рекомендується для використання як в старих двигунах, так і в сучасних конструкціях з низьким рівнем викидів. Продукт розроблений для забезпечення високої продуктивності з багатьма видами палива, включаючи дизельне паливо з низьким вмістом сірки і наднизьким вмістом сірки, а також з багатьма складами біопалива і має передостанній допуск Volvo VDS-4.5.

Компанія «НБК-Україна» планує зробити ці оливи доступними для українського ринку найближчим часом.

Матеріал надано компанією "НБК Україна", фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое