НБК Украина(NBK Ukraine).Дистрибьютор Texaco (Chevron) в Украине
autoExpert » ДИСТРИБЬЮТОРЫ » Масла » НБК Украина

НБК Украина

НБК УкраинаУкраина, г. Киев
ул. Красноармейская, 9/2, офис 74
Тел.: (044) 496 31 30
Факс: (044) 496 52 19
E-mail: office@nbk-ukr.com
www.nbk-ukr.com
ТОВ «НБК Україна» – незалежна компанія, основним видом діяльності якої є імпорт, дистрибуція, а також інформаційно-технічний супровід продукції ТМ Texaco на території України.

НБК Украина


ТОВ «НБК Україна» є авторизованим дистриб’ютором мастильних матеріалів, спеціалізованих сервісних продуктів і охолоджуючих рідин цієї славетної торгової марки, яка належить міжнародній корпорації Chevron.

НБК Украина


Наша компанія працює на підставі прямого контракту з компанією Chevron, яка протягом більш ніж ста років займає провідні світові позиції серед найбільших нафтогазовидобувних компаній, розробників передових технологій і виробників високоякісних базових олив, синтетичних рідин і готової мастильної продукції. Більш детальну інформацію про корпорацію Chevron ви можете знайти тут.

Поставки продукції здійснюються безпосередньо з логістичного центру Chevron в Бельгії, де розташований Європейський технологічний центр і виробляється продукція Texaco для країн європейського регіону (блендінговий завод Chevron в м. Гент). Якість вироблених мастильних матеріалів постійно вдосконалюється завдяки інтенсивним науковим дослідженням.

Вся продукція, що поставляється в Україну, виробляється на власному заводі компанії, за оригінальними технологіями і має високий рівень якості, що підтверджено багаторічним споживчим досвідом практичного застосування, використанням оригінальних олив та рідин Texaco при первинній заливці і з наявними рекомендаціями від безлічі всесвітньо відомих виробників транспортних засобів та промислового обладнання.

Шлях Chevron в Україні:
2004 рік - відкриття представництва «ШевронТексако Лубрикантс Україна».
2007 рік - об'єднання брендів Texaco, Chevron і Caltex під одним головним брендом Chevron і перейменування компанії «ШевронТексако Лубрікантс Україна» в «Шеврон Лубрікантс Україна».
2008 рік - обсяг продажів «Шеврон Лубрікантс Україна» виріс до 300 тонн на місяць
2010 рік - Chevron змінює бізнес-модель, закриває компанії-представництва у всіх країнах Європи і переходить на дистриб'юторську модель, підписуючи договори з компаніями-дистриб'юторами в різних країнах.

З моменту закриття представництва і до моменту підписання прямого договору між Chevron та «НБК Україна» в 2011 році, ми не припиняли постачання продукції ТМ Texaco, налагодивши співробітництво з дистриб’юторами Texaco в Польщі та Німеччині.

У вересні 2011 року був укладений договір з Chevron Belgium NV та прямі поставки з заводу-виробника в Бельгії поновилися.

Структура просування продукції залишилася без змін: центральний офіс, розташований в м.Києві, координує роботу мережі незалежних компаній по всій території України, яким надаються права уповноважених дистриб’юторів.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое