CHEVRON, дистрибьюторы, купить ОПТом, автомобильные моторные масла

CHEVRON

Производитель:
Сайт производителя:
Контакты:
E-mail:
Дистрибьюторы на территории стран постсоветского пространства - см. ниже.

Корпорація Chevron – єдина в світі компанія, що має повний цикл виробництва мастильних матеріалів. Всі етапи виробництва проходять в межах однієї корпорації, починаючи з видобутку нафти, виготовлення базових олив, розробки і виробництва присадок, та закінчуючи блендінгом.

Мастильні матеріали Chevron виробляються на основі базових олив преміум-класу (група II+, III+ і IV). Групи II+ і III+, вироблені корпорацією Chevron, якісно відрізняються від стандартних гідрокрекингових базових олив II і III груп і вважаються одними з найкращих в світі. Вони виробляються за власною запатентованою технологією ISOSYN™, яка дозволяє отримати базові оливи з високим ступенем очищення, такі базові оливи не містять домішок, що згубно впливають на техніку, і забезпечують мастильним матеріалам Chevron підвищений ресурс якості в порівнянні з популярними конкурентами.При створенні продуктів Chevron не використовуються широко застосовані сьогодні низькоякісні і дешеві базові оливи I групи, а також оливи вторинної переробки.
До складу корпорації Chevron Lubricants входить власний підрозділ з розробки та виробництва присадок (Chevron Oronite Company), який є одним з найбільших постачальників присадок на світовому ринку, але при цьому розробляє унікальні пакети присадок ексклюзивно для мастильних матеріалів Chevron. Тому всі продукти корпорації Chevron унікальні і не мають аналогів.

Delo – моторні оливи для важко навантажених двигунів з технологією ISOSYN Advanced Technology.
У 2018 році бренд Delo замінив Ursa на всьому європейському ринку. Незважаючи на багату історію і цінність бренду Ursa, для Chevron все більш важливою стає уніфікація бренд-стратегії в області мастильних матеріалів. Перехід на бренд Delo дозволив компанії працювати на міжнародному рівні з виробниками комплектного обладнання, торговими партнерами та кінцевими споживачами в рамках єдиного світового бренду. Використання бренду Delo забезпечує більш високу ефективність і оптимізацію продуктової лінійки, технологій, послуг і програм.
Технологія ISOSYN Advanced Technology™ дозволяє досягти нового досконалого рівня ефективності, завдяки чому мастильні матеріали Delo корпорації Chevron можуть забезпечити високий захист деталей в важких умовах експлуатації, і надають впевненості, що обладнання буде працювати з максимальною продуктивністю.

Havoline
Історія олив для легкових авто лінійки Havoline починається в далекому 1904 році: ще тоді його творці розуміли, що захист вашого автомобіля – це захист вашої родини і всього того, що має значення у вашому житті. Саме тому моторні оливи, трансмісійні та охолоджуючі рідини, а також інші продукти Havoline мають найкращі технічні характеристики та високу якість.
Сучасні моторні оливи Havoline з технологією Deposit Shield мають унікальну інноваційну рецептуру, яка захищає ваш двигун від шкідливих відкладень, допомагаючи захистити робочі характеристики двигуна і інвестиції в ваш автомобіль.

Havoline ProDS
Нове покоління моторних олив лінійки Havoline отримало назву Havoline ProDS. Ці оливи призначені для активного захисту автомобілів новітніх моделей, які оснащені економічними двигунами з низьким рівнем викидів. Виготовлені з використанням високоякісних синтетичних базових олив преміум-класу і спеціально розроблених присадок, моторні оливи Havoline ProDS активно захищають двигун від шкідливих відкладень і зносу.

HDAX – лінійка олив для газопоршневих двигунів з більш ніж сорокарічним досвідом.
Використання газу в якості палива для двигунів внутрішнього згоряння – одна з популярних тенденцій сучасності. Корпорація створила спеціальну лінійку мастильних матеріалів для газопоршневих двигунів – HDAX. Це лінійка олив преміум-класу, яка створена на основі базових олив Групи II. HDAX пройшов ряд випробувань в польових умовах, він схвалений основними виробниками газопоршневих установок. Підходить для різних умов застосування: від роботи на природному газі до застосування разом з дуже агресивними звалищним газом або біогазом.

Все новости о CHEVRON на сайте...
Все статьи о CHEVRON на сайте...

Дистрибьюторы, купить ОПТом CHEVRON
на территории стран постсоветского пространства:

Украина:
НБК Украина

Азербайджан, Армения, Беларусь, Грузия, Казахстан, Кыргызстан, Латвия, Литва, Молдова,
Россия, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан, Эстония

Теги: CHEVRON, Шеврон

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое