На вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього
autoExpert » СТАТЬИ » Организация работы СТО » На вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього

На вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього

Сучасні автомобілі оснащені високотехнологічними системами й функціями та потребують відповідного обслуговування. На прикладі мережі Бош Авто Сервіс розглянемо чинники, які дозволяють майстерні йти в ногу з часом і пропонувати автовласникам сервіс найвищого рівня.

На  вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього

Сучасні транспортні засоби мають мало спільного з триколісним Benz Patent-Motorwagen (нім. «патентований автомобіль Бенца») 1886 року, який вважається першим серійним автомобілем з ДВЗ. Системи допомоги водієві ADAS, нові типи приводу, хмарні цифрові сервіси та автономне керування зробили водіння безпечнішим і комфортнішим. Відповідно, змінилися й очікування автомобілістів щодо сервісних майстерень. Станції «Бош Авто Сервіс» прагнуть не тільки підлаштовуватися під нові вимоги, але й заздалегідь їх передбачати.

На  вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього«Bosch відчуває себе в майбутньому як вдома, наша компанія відіграє важливу роль у визначенні напрямку розвитку автомобільних технологій», - розповідає голова Сервісних концепцій Bosch Automotive Aftermarket Томас Вінтер (Thomas Winter). Від першої системи запалювання з магнето до штучного інтелекту як бази для систем автономного водіння, компанія Bosch завжди прагнула розвивати персональну мобільність і бути лідером автомобільної індустрії. Для прикладу, концерн щорічно інвестує 3,7 мільярда євро в розробку програмного забезпечення та має штат понад 30 000 програмістів по всьому світу, залучених у цю роботу. Приблизно 250 фахівців зі штучного інтелекту займаються дослідженнями в центрі ШІ Bosch, заснованому у 2017 році. Bosch знову очолює список головних новаторів автомобільної індустрії, оформивши лише у 2019 році 5926 патентів у всьому світі.

На  вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього

Чи то двигун внутрішнього згоряння, гібридний або електропривод, інтелектуальні онлайн-тренінги та практичні заняття дозволяють співробітникам майстерень Бош Авто Сервіс швидко освоювати всі технологічні тренди та застосовувати отримані знання на практиці у сфері діагностики, сервісного обслуговування та ремонту автомобілів.

«Як передбачливий партнер, Bosch інвестує не тільки в розробку нових продуктів, але й у розвиток фахівців, які будуть з цими продуктами працювати, - пояснює Томас Вінтер. - Наша мета в тому, щоб рівень експертності співробітників Бош Авто Сервіс не тільки йшов у ногу з часом, а й був однаковим у будь-якому куточку світу».

Портфоліо Бош Авто Сервіс постійно розширюється відповідно до нових трендів електромобілями, автономним водінням і концепцією каршерінга.

На  вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього

Новітнє ПЗ та онлайн запис на обслуговування дозволяють вивести клієнтський сервіс і управління майстернею на новий рівень. Інструменти, що використовувалися в майстернях у 1921 році, ще не втратили актуальності, але станції Бош Авто Сервіс також застосовують нові методи діагностики, обслуговування та ремонту автомобілів. Це стало реальністю завдяки інтернету речей і миттєвому обміну даними за допомогою онлайн простору. При цьому і пристрасть співробітників Бош Авто Сервіс, і прагнення допомогти кожному клієнту та їх транспортним засобам залишилися без змін, як і бажання надати якісні та надійні послуги.

На  вістрі технологічного прогресу: Бош Авто Сервіс як концепт сервісу майбутнього

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое