мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років
autoExpert » НОВОСТИ » События » Від традиції до інновації: мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років. Частина 1

Від традиції до інновації: мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років. Частина 1

Перша майстерня Bosch з ремонту автомобілів з'явилася в місті Гамбург у 1921 році, ознаменувавши народження найбільшої у світі мережі незалежних автомайстерень.

Від традиції до інновації: мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років

100 років досвіду – основа успіху в майбутньому
Роберт Бош визнавав необхідність створення мережі автосервісів ще на початку 20 століття. Початковою главою в історії появи та глобального успіху мережі Бош Авто Сервіс стала ремонтна майстерня Max Eisenmann & Co з міста Гамбург. Заснована в 1921 році вона стала першою офіційною сервісною станцією Robert Bosch AG з установки запчастин і ремонту автомобілів. Зі збільшенням кількості автовласників зростала й потреба в спеціалізованій експертизі з ремонту автомобілів, що виходить за межі не лише окремих держав, але й континентів. Сьогодні Бош Авто Сервіс є найбільшою у світі мережею незалежних СТО, що нараховує 15 000 станцій у 150 країнах світу.

Від традиції до інновації: мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років

100 років співпраці – рушійна сила глобального ринку
Партнери мережі Бош Авто Сервіс отримують підтримку в формі новітніх технологій діагностики автомобілів, ефективної логістичної системи постачання запасних частин і маркетингової діяльності. Завдяки накопиченій інформації про всі автомобільні марки та моделі авто, а також розвиненій службі підтримки та прогресивним системам діагностики від Bosch, партнери по всьому світу можуть спиратися на експертизу концерну. Перевага для кінцевих споживачів полягає у високій доступності оригінальних запасних частин Bosch на кожній станції мережі, а також у кваліфікованому технічному персоналі, що проходить регулярні тренінги.

Від традиції до інновації: мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років

100 років довіри клієнтів – гарантія стабільності
Досвіду Bosch довіряють у всьому світі. Завдяки сторічній співпраці з лідером в інноваціях, а також послугам незмінно високого рівня, сервісні станції мережі Бош Авто Сервіс заслужили довіру автовласників. Система навчання персоналу Bosch Service Excellence, що включає регулярний аудит і перевірки кожної майстерні, гарантує високу якість послуг, які надаються партнерами мережі. Майстерні Бош Авто Сервіс регулярно займають високі позиції в незалежних дослідженнях і опитуваннях клієнтів – отримують середній рейтинг 4,4 зірки з 5 можливих. Зокрема, дві автомайстерні мережі Bosch Service увійшли до списку фіналістів та перемогли в трьох номінаціях у конкурсі «Кращий автосервіс України 2020».

Від традиції до інновації: мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років

Інтенсивна дослідницька програма – основний фактор успіху в наступні 100 років
У дослідження та розробки концерну Bosch залучено понад 72 000 спеціалістів, а інвестиції в цей напрямок у 2019-му році склали 6,1 млрд євро. У тому ж році концерн Bosch отримав 4202 патенти на нові винаходи, підтвердивши статус одного з провідних новаторів у сфері мобільності.

Від традиції до інновації: мережа Бош Авто Сервіс відзначає 100 років«Мережева взаємодія, автоматизація водіння та нові системи приводу – сучасні транспортні засоби стають все складнішими. Все більше авто обладнується технологіями допомоги водіям, а також новими мультимедійними системами з великими дисплеями, – коментує Томас Вінтер (Thomas Winter), голова підрозділу Сервісні концепції компанії Bosch. – Це новий виклик для СТО. Bosch – надійний партнер у сфері складних технологій автомобілів майбутнього. Ми можемо гарантувати, що в особі партнерів нашої мережі Бош Авто Сервіс автовласники завжди матимуть кваліфікованих фахівців, до яких можна звернутися за обслуговуванням і ремонтом автомобілів».

Мета – постійне зростання без втрати якості обслуговування
Через 100 років після відкриття першої автомайстерні мережа Бош Авто Сервіс є лідером на ринку незалежних СТО, що надають повний спектр послуг. Bosch відзначає цей успіх і з оптимізмом дивиться в майбутнє. Головними завданнями є подальше розширення мережі та залучення нових партнерів, тісна взаємодія з клієнтами та сервісними станціями в галузі цифрових рішень та інтелектуального використання даних. Мета Bosch – зміцнення позиції надійного та сучасного партнера автомобілістів з усього світу, не лише сьогодні, але й у майбутньому.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое