Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2
autoExpert » НОВОСТИ » События » Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2

Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2

Необхідність створення глобальної мережі ремонтних автомайстерень Роберт Бош зрозумів ще 100 років тому і зробив ставку на співпрацю з незалежними автосервісами. Сьогодні мережа Бош Авто Сервіс нараховує 15 000 станцій у 150 країнах світу. У першій частині матеріалу, присвяченого столітньому ювілею, ми розподвідали, як ідея співпраці з незалежними спеціалізованими автомайстернями перетворилась на світову рушійну силу автосерсвіса. Цього разу ми поглаянемо на ключові моменти розвитку мережі Бош Авто Сервіс та побачимо, як ключові цінності компанії: компетентність, відкритість, надійність привели її на перше місце в галузі як у світі загалом, так і в Україні зокрема.

Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2

Перші роки: втілення блискучої ідеї про точки сервісної підтримки в усьому світі
Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2
Max Eisenmann & Co – ремонтна майстерня з міста Гамбург 1 січня 1921 року стала першою офіційною сервісною станцією Robert Bosch AG, яка спеціалізувалася на встановленні запчастин і ремонті автомобілів. Корпоративна газета Der Bosch-Z?nder запропонувала нагороду – 100 німецьких марок читачеві, який запропонує лаконічну та просту для вимови назву мережі «точок сервісної підтримки в Німеччині та за її межами», операційна діяльність якої буде здійснюватися низкою незалежних підприємств. Згідно задуму засновника кожна майстерня повинна була не тільки продавати та встановлювати запчастини Bosch, але й консультувати автовласників, надавати базові послуги з технічного обслуговування їх транспортних засобів. Бізнес, започаткований 100 років тому під брендом Bosch Dienst, сьогодні відомий як мережа Бош Авто Сервіс і є синонімом сервісу найвищого рівня.Сила партнерства: разом сильніше
Кількість автовласників у 20-і роки минулого століття різко зросла, одночасно збільшилася потреба в компетенції, пов'язаній з автомобільними технологіями. Саме тоді у Роберта Боша виникла ідея співпраці з незалежними спеціалізованими майстернями, яка б допомогла автомобілістам усього світу отримати доступ до продукції Bosch і кваліфікованого сервісу з установки, обслуговування та ремонту автомобільних компонентів. Вже через 10 років після появи першої сервісної станції в Гамбурзі компанія Bosch налічувала 2750 сервісних партнерів у 78 різних країнах світу. Сьогодні мережа Бош Авто Сервіс складається з 15 000 майстерень у 150 країнах, що робить її найбільшою мережею незалежних автомайстерень у світі.

Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2

Обіцянка: висока якість
«Дозвольте нам визначити проблему та усунути її, якщо електрика вашого автомобіля вийшла з ладу. У нас є досвід, спеціальне обладнання та експерти». Ця обіцянка якісного сервісу, проголошена на рекламній листівці Bosch Dienst у середині 30-х, залишається незмінною і сьогодні. Мережа Бош Авто Сервіс протягом 100 років надає обслуговування найвищої якості, забезпечує максимальну надійність виконаних робіт, прозору вартість усіх послуг і високу кваліфікацію персоналу. Результат опитувань клієнтів майстерні Бош Авто Сервіс демонструє в середньому рівень задоволеності 4,4 бала з 5 можливих.

Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2

Майбутнє: залишатися лідером
Щодня приблизно 200 000 транспортних засобів обслуговуються та ремонтуються мережею Бош Авто Сервіс, у якій працює більш ніж 90 000 співробітників у всьому світі.

Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2«Ми пишаємося нашою розвиненою партнерською мережею і робимо все можливе, щоб і далі розширювати її у всіх регіонах світу, - зазначає глава підрозділу Сервісні концепції компанії Bosch Томас Вінтер (Thomas Winter). - Автомобільний ринок змінюється. Розвиваються технології підключення транспортних засобів. Це дозволяє автомайстерням надавати клієнтам ще більш індивідуалізовані послуги та запобігати виникненню проблем. Тісна взаємодія з клієнтами – ключовий фактор успіху і в майбутньому».

Бош Авто Сервіс: 100 років світового успіху. Частина 2

Бош Авто Сервіс в Україні
Історія розвитку мережі Бош Сервіс в Україні розпочалася в 1995 році з відкриття на базі підприємства «Рапід» першого Бош Авто Сервісу в Києві (станція включала в себе Бош Дизель Сервіс і Бош Авто Сервіс). У 2000 році було здійснено глобальний ребрендинг концепції – оновлено дизайн логотипу та всіх корпоративних стандартів зовнішнього та внутрішнього оформлення. Також було розширено позиціонування концепції Бош Авто Сервіс як універсального автосервісу, що пропонує повний спектр послуг для всіх марок автомобілів за справедливою ціною як для приватних, так і корпоративних клієнтів. Після впровадження цих заходів мережа Бош Авто Сервіс в Україні почала активно розвиватися.

«У 2007 році ми вже мали 37 партнерів, а в 2020 – мережа налічувала 100 Бош Сервісів. На цій цифрі, яка збігається з ювілеєм, ми не збираємося зупинятися. У планах на найближчі 5 років – подальший розвиток кількості та якості партнерів у мережі Бош Сервіс Україна» – відзначив Олександр Лізун, регіональний керівник підрозділу з розвитку автосервісних концепцій у Росії, Україні, Білорусі, Закавказзі та середній Азії.

Компетенція, накопичена за минулі 100 років, та партнерство з новатором автомобільної індустрії Bosch дозволяють мережі Бош Авто Сервіс не тільки йти в ногу з часом, але навіть очолити технологічні зміни в галузі автомобільного сервісу.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое