Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні
autoExpert » НОВОСТИ » События » Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

14 грудня 2021 року були оголошені переможці всеукраїнської рейтинг-акції «Кращий Автосервіс України 2021». У номінації «Краща мережа СТО» перемогу здобула мережа "Бош Авто Сервіс", яка цьогоріч відзначила свій 100-літній ювілей.

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

За результатами щорічної всеукраїнської рейтинг-акції «Автоексперт. Кращий Автосервіс України 2021» мережа незалежних СТО «Бош Авто Сервіс» здобула перемогу в номінації «Краща мережа СТО». До списку переможців у окремих категоріях також увійшли три автомайстерні мережі:
Бош Авто Сервіс «112 Україна» – у номінації «Кращий сервіс з ремонту електромобілів»;
Мак-Авто Bosch Car Service (Чернівці) – як Краща неофіційна спеціалізована СТО по марці та «Прорив року»;
Bosch Car Service Tandem (Чернівці) увійшов до списку фіналістів у категорії Краща універсальна СТО (на 5 і більше постів).

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

У 2021 році мережа «Бош Авто Сервіс» відзначила 100-річчя, і переможна нагорода від автовласників та експертів стала відмінним подарунком до ювілею. Компетенція, накопичена протягом століття, та партнерство з новатором автомобільної індустрії Bosch дозволяють мережі «Бош Авто Сервіс» не тільки йти в ногу з часом, але й очолювати технологічні зміни в галузі автомобільного сервісу. Статус партнера мережі «Бош Авто Сервіс» гарантує автомобілістам наявність на сервісній станції повного обладнання, необхідного для діагностики, ремонту та обслуговування автомобілів, а також високу кваліфікацію персоналу, рівень підготовки якого підтверджується тестуванням і сертифікацією в Навчальному центрі Bosch.

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

Олександр Лизун, концепт менеджер мережі «Бош Авто Сервіс» Україна, Молдова:
«Я дуже радий за всіх наших партнерів, адже наша перемога – це насамперед їхня заслуга, результат щоденної сумлінної роботи, майстерності та професіоналізму, небайдужості та прагнення дотримуватися найвищих стандартів обслуговування. Приємно, що мережа «Бош Авто Сервіс Україна» продовжує рости – цього року до нас долучилося три партнерські СТО, і в планах авторизація ще чотирьох сервісів. Ми вдячні партнерам за довіру та співпрацю, а автовласникам за лояльність і визнання. Всім бажаю успіху та рухаймося далі!»

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

«Ми вдячні автовласникам і експертам за таку високу оцінку нашої роботи. Ми горді бути частиною найбільшої та найкращої мережі СТО в Україні. Імідж і всебічна підтримка такого сильного та надійного партнера як компанія Bosch, дозволяє нам почуватися впевнено та рухатися вперед», - коментує Богдан Маковей, власник СТО Мак-Авто Bosch Car Service.

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

Станом на грудень 2021 року мережа "Бош Авто Сервіс Україна" об'єднує 102 станції технічного обслуговування. До кінця поточного року планується авторизація ще чотирьох сервісів. Таким чином, ще більше автовласників матимуть доступ до якісного обслуговування своїх авто за стандартами Bosch.

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

Рейтинг-акція «Автоексперт. Кращий автосервіс України» проводиться щорічно для визначення найкращих автомайстерень у понад 20 номінаціях у різних регіонах країни. Спочатку визначаються фіналісти шляхом голосування автовласників. Далі експертна комісія обирає одну компанію в кожній з номінацій в рамках одного регіону. Додатково обираються абсолютні переможці в Україні. Вибір експертами абсолютних переможців передбачає відвідування кожної з компаній-фіналістів, які були відібрані на другому етапі, та оцінку за спеціальними критеріями.

Переможний тандем. Бош Авто Сервіс – найкраща мережа СТО в Україні

Зазначимо, що дану нагороду мережа і окремі її станції отримують не вперше. Наприклад, минулого року Bosch Car Service Tandem (Чернівці) стала переможцецем в номінації "Краща універсальна СТО", а Bosch Service «Автодром Тернопіль» була відзначена одразу в двох категоріях.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое