Двигун із ККД 50% – продукт співпраці Bosch і Weichai Power
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Дизельний двигун із ККД 50% – продукт співпраці Bosch і Weichai Power

Дизельний двигун із ККД 50% – продукт співпраці Bosch і Weichai Power

Компанії Bosch і Weichai Power розробили дизельний двигун для великовантажних автомобілів, який має ККД на 4% вищий, ніж у сучасних силових установках. Досягти мети вдалося всього за два роки плідної роботи.

Дизельний двигун із ККД 50% –  продукт співпраці Bosch і Weichai Power

Протягом дворічного спільного проєкту Bosch і Weichai Power, найбільший виробник двигунів для комерційних автомобілів у Китаї, змогли розробити дизельний двигун для великогабаритних вантажівок, ККД якого досяг 50%, тим самим встановивши новий світовий стандарт. Сьогодні тепловий ККД двигунів вантажних автомобілів у середньому становить близько 46%.

«Підвищивши ефективність на 4%, ми подолали важливий рубіж. Попри те, що дизельному двигуну майже 130 років, його вдосконалення триває», - зазначив д-р Фолькмар Деннер (Volkmar Denner), голова правління Robert Bosch GmbH. Разом зі своєю системою Сommon Rail з тиском упорскування 2 500 бар, компанія Bosch також використала свій багатий технічний досвід у галузі проєктування систем упорскування пального. Зокрема, коли йдеться про вантажні автомобілі та необхідність перевозити важкі вантажі на великі відстані, дизельний двигун залишається найкращим рішенням у найближчому майбутньому. Саме тому компанії Bosch і Weichai прагнуть постійно вдосконалювати цю технологію, пам’ятаючи про захист клімату та навколишнього середовища.

Система Common Rail Bosch – серце дизельного двигуна
Bosch і Weichai запустили спільний проєкт у вересні 2018 року. "Компанія Bosch зробила значний внесок у безпрецедентне досягнення 50-відсоткової ефективності дизельного двигуна для комерційних автомобілів Weichai. Ми дуже раді, що наше успішне партнерство продовжується", - прокоментував Тан Сюгуань (Tan Xuguang), голова Weichai Group.

Для реалізації проєкту Bosch запропонував модульну систему Common Rail для 6-ти циліндрового дизельного двигуна з робочим об'ємом 12,9 л. Оскільки система гарантує ефективну подачу пального та упорскування, вона є ключовим елементом у забезпеченні відповідності двигуна стандарту викидів «China VI». Система Common Rail Bosch може застосовуватися для рівня тиску від 1800 до 2500 бар і бути адаптованою для двигунів з 8 циліндрами. Висока продуктивнісить форсунок дозволяє оптимізувати стратегію згоряння пального й досягти високих показників ефективності двигуна. Залежно від вимог, система може працювати з ресурсом до 1,6 мільйона кілометрів. Common Rail також призначена для роботи з електрифікованої трансмісією.

Дизельний двигун із ККД 50% –  продукт співпраці Bosch і Weichai Power

Чистіший, безпечніший і розумний комерційний транспорт
Bosch і Weichai уклали договір про довгострокову стратегічну співпрацю ще у 2003 році. Протягом 17 років компанії об'єднували зусилля і досвід у декількох проєктах, зокрема у постачанні на китайський ринок потужних, енергоефективних і екологічних дизельних двигунів. Компанії об'єднує спільна мета – зробити комерційні автомобілі чистішими, безпечнішими та розумнішими.

Дизельний двигун із ККД 50% –  продукт співпраці Bosch і Weichai Power

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое