Bosch запускає в продаж ремені ГРМ, що працюють в оливі
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Bosch запускає в продаж ремені ГРМ, що працюють в оливі

Bosch запускає в продаж ремені ГРМ, що працюють в оливі

Одночасне зниження середніх витрат пального та викидів CO2 – одна з ключових цілей розробки нових двигунів внутрішнього згоряння. Ремені ГРМ, що працюють у масляній ванні, – один з важливих кроків на шляху до цієї мети. Протягом останніх років виробники використовували такі ремені особливої конструкції, як оригінальне рішення для своїх автомобілів. Компанія Bosch тепер також пропонує ремені, які можна експлуатувати в умовах масляних ванн. Нова лінійка, що входить до розширеного портфоліо автокомпонентів і рішень для систем приводу ГРМ Bosch, включає ремені для автомобілів Citroёn, Ford, Opel і Peugeot.

Bosch запускає в продаж ремені ГРМ, що працюють в оливі

Нові ремені ГРМ Bosch виготовлені зі спеціальної суміші зносостійких матеріалів, які відмінно підходять для роботи в умовах масляної ванни. На відміну від традиційної гумової суміші, новий матеріал стійкий до впливу моторної оливи. Завдяки цьому нові ремені відрізняються підвищеною зносостійкістю та дозволяють істотно збільшити інтервали заміни.

У порівнянні з ланцюговими приводами ремені, що працюють у масляній ванні, істотно знижують втрати на тертя. Це дозволяє зменшити середню витрату пального та викиди CO2. Одночасно нова технологія сприяє тому, що двигун працює більш плавно, та допомагає зменшити рівень шуму.

Програмне забезпечення Bosch ESI[tronic] 2.0 спрощує процес заміни ременів
Масляна ванна, в якій працюють ремені ГРМ, є частиною загальної системи змащення двигуна. Тому важливо використовувати саме ту моторну оливу, яку рекомендує виробник, а також чітко дотримуватися інтервалів її заміни. За допомогою діагностичного програмного забезпечення Bosch ESI[tronic] 2.0, автомайстерні можуть легко визначити інтервали заміни оливи, рекомендовані кожним автовиробником. Одночасно вони отримують важливу інформацію про те, як правильно робити заміну ременів, що працюють у масляній ванні.

Доповнена новими ременями ГРМ, модельна лінійка Bosch тепер покриває понад 95% усіх європейських транспортних засобів з таким типом приводу. Ремені ГРМ Bosch повністю відповідають стандартам якості та надійності оригінальних ременів, які використовують автовиробники.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое