Bosch відзначає 90 років від часу винаходу паливного фільтра
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Bosch відзначає 90 років від часу винаходу паливного фільтра

Bosch відзначає 90 років від часу винаходу паливного фільтра

90 років тому було зроблено перший крок до розв’язання проблеми частих несправностей двигуна, спричинених неякісним пальним через наявність у ньому небажаних домішок. Прорив у галузі фільтрації та очищення здійснила компанія Bosch, розробивши фільтр для палива. Це визначна нагода, щоб озирнутись назад та поглянути на шлях, який подолала інженерна думка за цей час. Тож у Bosch виділили 7 знакових моментів в еволюції винаходу-ювіляра - паливного фільтра, який майже століття надійно захищає «серце» автомобіля.

Bosch відзначає 90 років від часу винаходу паливного фільтра

1. Перше ефективне розв’язання проблеми забрудненого пального запропонувала компанія Bosch: саме вона в 1930 році розробила технологію для захисту системи впорскування від небажаних домішок.

2. У перших паливних фільтрах матеріал, який допомагав затримувати забруднення, доводилося постійно чистити та замінювати. У 1936 році компанія Bosch винайшла новий фільтрувальний матеріал – оброблений спеціальними сумішами, фільтрувальний папір. Технологія виявилася настільки ефективною, що з певними удосконаленнями використовується донині.

Bosch відзначає 90 років від часу винаходу паливного фільтра

3. Ефективність паливного фільтра визначається нормою сепарації частинок: співвідношенням числа частинок, затриманих фільтром, і загальної кількості частинок у тестовій рідині. Для тестування використовується пил пустелі Аризона. Його склад і розмір частинок відповідають стандарту випробувань SAE J726. Бензинові фільтри Bosch можуть видаляти з пального сторонні частинки розміром менше, ніж 0,001 мм.

4. Ще одним важливим параметром є механічна стійкість фільтрувального матеріалу. Щоб підвищити вологостійкість і опір розриву, його просочують спеціальною смолою.

5. Корпус паливного фільтра повинен бути герметичним. Випробування на герметичність проводяться у вакуумній камері. У фільтр під тиском закачують газ, а потім перевіряють на наявність можливих витоків. Для точності результатів застосовується гелій: атоми цього газу мають дуже маленький розмір, тому він дозволяє виявити навіть найдрібніші дефекти.

Bosch відзначає 90 років від часу винаходу паливного фільтра

6. Паливні фільтри надійно очищають пальне – відокремлюють не тільки тверді частинки, але й воду. Фільтр Bosch з водовідділенням для дизельних паливних систем був винайдений у 1998 році.

7. Здатність фільтрувального матеріалу до відділення частинок води підвищується завдяки спеціальній формі у вигляді зірки. Вона ж забезпечує додаткову міцність і максимальну площу поверхні, що фільтрує, при мінімальній площі установки.

Поки бензинові й дизельні двигуни внутрішнього згоряння залишаються головною рушійною силою на дорогах, паливні фільтри не втратять своєї актуальності. Втім, навіть з настанням ери електрокарів, гібридів або авто з двигуном на водневих паливних елементах, потреба у фільтрах не зникне – яким би не було пальне майбутнього, воно має бути чистим.

Bosch відзначає 90 років від часу винаходу паливного фільтра

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое