Bosch пропонує мастильні фільтри для комерційного транспорту
autoExpert » СТАТЬИ » Автокомпоненты » Витрати на якість, що окупаються: Bosch пропонує мастильні фільтри для комерційного транспорту

Витрати на якість, що окупаються: Bosch пропонує мастильні фільтри для комерційного транспорту

Коли мова йде про комерційний транспорт, якість і надійність запасних частин виходять на перше місце, адже деталі сумнівної якості не лише мають гірші технічні характеристики, але й більшу ймовірність зношування та пошкоджень. Як наслідок це може призвести до незапланованих простоїв, непередбачених фінансових втрат і додаткового навантаження на операторів комерційних транспортних засобів.

Витрати на якість, що окупаються: Bosch пропонує мастильні фільтри для комерційного транспорту

Якісні мастильні фільтри – гарантія безпеки
Лише якісні фільтри здатні забезпечити захист двигуна та його складових. Наприклад, мастильні фільтри Bosch завдяки багатошаровому фільтрувальному елементу та спеціальному просоченню забезпечують тривалий термін служби як фільтра, так і моторної оливи. Всі компоненти фільтра ідеально підігнані один до одного – це забезпечує високий рівень сепарації частинок. Фільтри Bosch успішно запобігають витіканню оливи, оскільки корпус фільтра виготовлений зі стійкого до корозії матеріалу та додатково оснащений спеціальними гумовими ущільненнями.

Витрати на якість, що окупаються: Bosch пропонує мастильні фільтри для комерційного транспорту

Чим небезпечні фільтри низької якості?
Пошкодження двигуна, підвищена витрата пального та забруднення навколишнього середовища через витік оливи – ось можливі наслідки використання низькоякісних фільтрів. Низькоякісні мастильні фільтри з невеликою кількістю складок не забезпечують того високого ступеня сепарації частинок, яку дають фільтри визнаних брендів, таких як Bosch, що оснащені фільтрувальним елементом з великою кількістю складок. Наслідками цього можуть бути недостатня фільтрація, підвищене зношування, пошкодження двигуна та скорочення терміну служби. Навіть нестабільна геометрія складок фільтрувального елемента або недостатнє використання клею можуть стати причиною підвищеного зношування двигуна та витрати пального.

Витрати на якість, що окупаються: Bosch пропонує мастильні фільтри для комерційного транспортуВитрати на якість, що окупаються: Bosch пропонує мастильні фільтри для комерційного транспорту

Якщо повстяне кільце не прилягає належним чином, може порушитись цілісність фільтра, що призведе до недостатньої фільтрації. Корозія корпусу фільтра, що викликається бризками води, пошкоджені або пористі ущільнення можуть призводити до підвищеного зношування або навіть до пошкодження двигуна. І як наслідок створювати загрозу навколишньому середовищу через можливе витікання мастила.

Ось причини, через які професіонали покладаються на якість Bosch, і це себе окупає.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое