Паливні фільтри Bosch забезпечують тривалий термін експлуатації двигуна
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Паливні фільтри Bosch забезпечують тривалий термін експлуатації двигуна

Паливні фільтри Bosch забезпечують тривалий термін експлуатації двигуна

Головною проблемою для паливної системи є різна і не завжди постійна якість палива у різних регіонах. У результаті забруднення паливного фільтра погіршується надходження палива, знижується продуктивність паливного насоса, збільшується знос деталей двигуна аж до повного припинення його роботи. Як правило, перші ознаки проблем з паливним фільтром – автомобіль погано заводиться, можуть бути ривки під час руху, втрата потужності і динаміки при обгоні.

Паливні фільтри Bosch забезпечують тривалий термін експлуатації двигуна

Що таке ефективне фільтрування?
Паливні фільтри Bosch допомагають захистити найдорожчі компоненти двигуна. Сучасні дизельні і бензинові системи впорскування працюють у мікронному діапазоні, тому навіть найдрібніші сторонні частки можуть призвести до передчасного зносу.

Паливні фільтри Bosch затримують навіть мікроскопічні часточки розміром у кілька тисячних міліметра і забезпечують оптимальну роботу і довгий строк роботи паливної системи і компонентів двигуна.

Паливні фільтри Bosch забезпечують тривалий термін експлуатації двигунаЗахист від забруднень забезпечується багатошаровим фільтрувальним матеріалом, що складається з шару целюлози, спеціального смоляного просочування і поліефірного волокна.

Ефективність роботи багатошарових фільтрувальних матеріалів Bosch складає 99%, ємність забруднень, що здатен накопичити фільтрувальний елемент до моменту досягнення максимального перепаду тиску, складає 15,34 г (тест проводився за стандартом SAE J905 на фільтрі 77041WS під тиском 0,7 Ба). У неякісного дешевого фільтра максимальна ємність забруднення може складати 1,46 г – терімін експлуатації майже у 10 раз менший порівняно з фільтрами Bosch.

За даними досліджень Bosch, ефективність фільтрів низької якості є на рівні 70% порівняно з показником у 95% для фільтрів Bosch (ISO TR 13355, розмір часток 3-5 нм). Це значить, що такі фільтри пропускають до паливної системи у 6 разів більше забруднень порівняно з фільтрами Bosch.

Дешево сьогодні, дорого завтра
Заміна паливного фільтра відповідно до встановлених автовиробником сервісних інтервалів дозволить зберегти продуктивність і забезпечити тривалий термін експлуатації двигуна за умови використання якісного фільтра. Вартість заміни комплекту паливних форсунок або паливного насоса високого тиску більше ніж у 20 разів перевищує вартість якісного паливного фільтра.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое