Спека надворі – прохолода в салоні. Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch
autoExpert » СТАТТІ » Експлуатація автотранспорту » Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch

Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch

  • Переглядів: 892
  • Дата: 30-06-2020, 12:33
  • Print
Коли літо приходить, гаряча пора, а на сірому камені плавиться тінь… Саме час підготувати автомобіль до спеки. Експерти Bosch знають, як це зробити найкращим чином. Слідом за рекомендаціями по обслуговуванню АКБ, вони дають поради, як стоврити свіже, прохолодне та безпечне повітря в салоні. Високоякісні салонні фільтри Bosch захищають пасажирів автомобіля від пилку, пилу та неприємних запахів, а професійне обслуговування кондиціонерів за ресурсозберігаючою технологією зробить їх роботу максимально ефективною, а перебування в салоні - комфортним за будь-якої температури.

Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch

Системами кондиціонування укомплектовані практично всі сучасні моделі авто. Влітку вони забезпечують комфортну температуру в салоні, а взимку осушують повітря і запобігають запотіванню лобового скла. Щоб система працювала без збоїв, її необхідно перевіряти й обслуговувати не рідше одного разу на рік, переважно напередодні настання літньої спеки. Несправності, нестача холодоагенту в системі кондиціонування, а також засмічення салонного фільтра впливають на зниження якості охолодження повітря і появу неприємного запаху в салоні.

Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch

Професійне обслуговування системи кондиціонування включає:
випробування на герметичність,
спорожнення і заправка системи оптимальною кількістю холодоагенту.

Обладнання, що використовується для цієї операції, дозволяє відновити та повторно використовувати до 99% охолоджуючого агента. Це робить обслуговування кондиціонерів екологічно чистим і в довгостроковій перспективі економить ресурси.

Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch

Заміну салонного фільтра необхідно проводити кожні 15 000 км або раз на рік
Заміна салонного фільтра – обов'язкова процедура під час сервісного обслуговування системи кондиціонування. Експерти Bosch рекомендують міняти салонний фільтр раз на рік, або кожні 15 000 км. Фільтри Bosch надійно очищають повітря, що надходить в салон, від пилку та дрібного пилу, захищають систему кондиціонування, покращують видимість і зменшуючи кількість відкладень. Крім звичайних фільтрів, Bosch пропонує фільтри з активованим вугіллям. Вони затримують шкідливі гази, тим самим зменшують концентрацію шкідливих речовин у салоні. Спеціально для алергіків компанія Bosch розробила особливо ефективний тип фільтра FILTER +. Він відокремлює до 99% всіх частинок діаметром до 2,5 мкм. Завдяки антиалергенному шару фільтр нейтралізує алергени та бактерії ще до того, як вони потрапляють у салон. Таким чином, FILTER + значно підвищує рівень безпеки на дорозі. Адже під час чхання, що виникає через дрібний пил, водій хоч і на дуже короткий час, але закриває очі, що підвищує ризик аварійних ситуацій.

Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch

Системи кондиціонування повітря – важлива частина терморегуляції електромобілів
Для гібридних авто або електромобілів справна система кондиціонування особливо важлива. Адже крім забезпечення комфортної температури в салоні, вона відіграє важливу роль у процесі терморегуляції – охолоджує батареї і підтримує оптимальний робочий температурний режим. У процесі зарядки або в разі швидкої зарядки система кондиціонування повітря охолоджує батареї, які інакше б перегрівалися. Таким чином, системи кондиціонування повітря не тільки продовжують термін служби акумулятора, але й роблять процес зарядки ефективнішим.

Рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра від Bosch

Матеріал підготовлено за участю представництва "Роберт Бош" в Україні.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше