140 років розвитку – шлях до успіху корпорації Chevron
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » 140 років розвитку – шлях до успіху корпорації Chevron

140 років розвитку – шлях до успіху корпорації Chevron

На правах реклами

Корпорація Chevron веде свою історію з 1879 року, коли в Лос-Анджелесі була зареєстрована компанія Pacific Coast Oil Company – родоначальник нинішнього гіганта світової енергетики. У 1900 році молода компанія, що розвивалася доволі швидко, була придбана Джоном Рокфеллером і увійшла до складу його тресту Standart Oil. У 1911 році фірма перетворилася в Standard Oil Company of California. У 20-30-х роках компанія почала інвестувати в міжнародну геологорозвідку і відкрила перші великі нафтові родовища в Бахрейні і Саудівській Аравії.

140 років розвитку – шлях до успіху корпорації Chevron

У 1936 році Standart Oil разом з компанією Texaco створили компанію Caltex, що дозволило вийти на ринки Азії, Африки та Європи. Після Другої Світової війни активна геологорозвідувальна діяльність компанії призвела до відкриття нових багатих родовищ в Індонезії, Австралії, в Північному морі біля берегів Великобританії і в Мексиканській затоці.

1984 року Standard Oil Company of California змінила свою назву, задіявши свій старий логотип Chevron, добре відомий мільйонам покупців палива і олив в усьому світі.

У 2001 році відбулося злиття компаній Chevron і Texaco, в результаті чого була утворена найбільша в світі енергетична корпорація ChevronTexaco.

9 травня 2005 року компанія ChevronTexaco була перетворена в Chevron Corporation.

Сьогодні Chevron Corporation – одна з найбільших в світі інтегрованих енергетичних компаній, яка охоплює всі ланки нафтового бізнесу: від геологорозвідки і видобутку нафти до переробки, транспортування і збуту нафтопродуктів і мастильних матеріалів по всьому світу через мережу офіційних дистриб'юторів. Корпорація Chevron активно представлена більш ніж в 180 країнах світу.

140 років розвитку – шлях до успіху корпорації Chevron
Зараз корпорація Chevron розвиває такі основні напрямки діяльності:

геологорозвідка родовищ;
видобуток і транспортування нафти, газу і газового конденсату;
виробництво і продаж палива;
виробництво і продаж електроенергії;
виробництво і продаж присадок для палива і олив;
виготовлення та продаж мастильних матеріалів.

Повна лінійка мастильних матеріалів і охолоджуючих рідин (в тому числі Havoline, Delo і URSA) продається по всьому світу під брендами Chevron, Texaco і Caltex. Ці преміальні продукти допомагають поліпшити економію палива і подовжити період між замінами масла.

140 років розвитку – шлях до успіху корпорації Chevron

Бренд Texaco прийшов до Європи понад сто років тому. На сьогоднішній момент він є частиною корпорації Chevron і має власне виробництво, дослідні центри і лабораторії. В рамках міжнародної корпорації продукція розробляється відповідно до сертифікатів OEM, ACEA і API, що застосовуються для цілого ряду моторних, трансмісійних, редукторних олив і охолоджуючих рідин, а також індустріальних мастильних матеріалів Texaco.

140 років розвитку – шлях до успіху корпорації Chevron

На сьогоднішній день компанії Chevron довіряють брендування масел своїм логотипом такі відомі виробники, як Volvo, DAF, Toyota. Роблячи вибір на користь мастильних матеріалів Chevron, Ви отримуєте продукт з гарантовано високою якістю, який допоможе зберегти Вашу техніку в чудовому стані на довгий час.

Матеріал надано компанією "НБК Україна", фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое