Цей Пижик бачив Ле-Ман, Ла-Манш, Стамбул, Рим, Помпеї та навіть Іонічне море...
Наступний виклик – бути повністю відновленим руками студентів-автомобілістів та примножити подвиги.
Ми зламаємо стереотип, що студентам не можна довіряти.
Можна!
Студенти зроблять навіть капіталку АКПП. Звісно, під наглядом старших товаришів.
Тож, поїхали!
На фото вище - таким він є, на фото нижче – таким він буде.
Перший крок – демонтаж АКПП під наглядом Богдана Козака, власника Новояворівської СТО Сервіс+.
Про нас буде знати вся країна!
Слідкуйте.
Спонсори, запрошуємо!





