ТК «Ювента» надає спонсорську підтримку закладу професійної освіти
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » ТК «Ювента» надає спонсорську підтримку закладу професійної освіти

ТК «Ювента» надає спонсорську підтримку закладу професійної освіти

Проблема підготовки кадрів та рівня їх освіти вже неодноразово ставала темою обговорення в професійній спільноті (один з останніх прикладів – тематичний Форум autoExpert підчас виставки AutoTechService 2020). На думку керівників підприємств для вирішення питання потрібний системний підхід, але державна освітянська машина буксує в бюрократії та хронічній нестачі коштів.

Втім, на тьмяному тлі цієї картини є світлі плями. Прогресивні власники бізнесу та ініціативні керівники навчальних закладів знаходять точки спільного прикладання зусиль, сходинка за сходинкою наближаючи студентів до останніх досягнень інженерної думки, які вже доступні на ринку автосервісу, але залишаються мрією для більшості училищ та коледжів.

ТК «Ювента» надає спонсорську підтримку закладу професійної освіти
Директор з продажу обладнання для автосервісу компанії «Ювента» Юрій Яніков (ліворуч) вручає директору БФКТБ Йосипу Кібітлевському автосканер TOPDON ArtiMini

Торгова компанія "Ювента", яка спеціалізується на постачанні обладнання для автосервісу та АЗС, долучається до ініціативи з підтримки профільної освіти. На умовах мецената вона забезпечує Барський фаховий коледж транспорту та будівництва (БФКТБ) НТУ сучасним діагностичним обладнанням, яке студенти будуть використовувати під час навчання.

Завдяки ТК «Ювента» матеріально-технічну базу БФКТБ доповнив професійний мультибрендовий діагностичний автосканер ArtiMini виробництва компанії TOPDON. Цей прилад зручний у використанні та має низку істотних переваг у порівнянні з іншим обладнанням такого ж призначення.

Модель ArtiMini (один за багатьох виробів TOPDON, представлених в асортименті ТК «Ювента» - детально про них можна прочитати в інтерв'ю Ю. Янікова) представляє собою портативний системний діагностичний автосканер OBDII, що працює на базі Android 7.0. Пристрій має 7" IPS екран, Bluetooth і Wi-Fi модулі та виконує 11 спеціальних функцій з діагностики та сервісу. Використовуючи його під час практичних завдань, студенти зможуть проводити повну діагностику несправностей для більш ніж 108 американських, азійських та європейських марок і моделей транспортних засобів, з глибоким покриттям всіх електронних систем. Це допоможе краще підготувати майбутніх спеціалістів до тих задач, з якими вони зустрінуться в умовах сучасного виробництва. Студенти БФКТБ отримають практичні навички використання мультибрендового сканера, ознайомляться з його інтерфейсом, можливостями і принципом дії. Для багатьох інших училищ це досі залишається нездійсненою мрією.

ТК «Ювента» надає спонсорську підтримку закладу професійної освіти

Директор БФКТБ Йосип Кібітлевський від імені педагогічного колективу та студентів коледжу висловив Юрію Янікову, директору з продажу обладнання для автосервісу ТК «Ювента», щиру подяку за сучасний пристрій, який стане безцінним внеском у підготовку майбутніх майстрів.

«Це щедрий і необхідний для нашого навчального закладу подарунок, - не приховує свого захоплення Йосип Кібітлевський. - Невимовно радує той факт, що сучасний бізнес починає виявляти все більшу увагу до закладів фахової освіти, розуміючи їх роль у підготовці конкурентоспроможних на ринку праці спеціалістів».

Додаткову інформацію і контакти Торгової компанії "Ювента" дивіться за посиланням ...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое