Херсон, Полтава, Вараш – мережа Bosch Service розширює присутність в Україні
autoExpert » НОВОСТИ » Новые СТО » Херсон, Полтава, Вараш – мережа Bosch Service розширює присутність в Україні

Херсон, Полтава, Вараш – мережа Bosch Service розширює присутність в Україні

Ювілейний рік мережа «Бош Авто Сервіс» розпочала з позитивних новин – відкриття нових офіційних сервісних центрів одразу в трьох містах України. Автосервіс за стандартами та з технологіями Bosch тепер також доступний у м. Херсон, Бериславське шосе, 11 (Bosch Service «Юг-Авто Плюс»), м.Полтава, Київське шосе, 42А (Bosch Service «Полтаваавтозапчастина Плюс»), а також м. Вараш, Стара Рафалівка, вул. Центральна, 61 (Bosch Service «Автоексперт»).

«Юг-Авто Плюс» – третя авторизована сервісна станція «Бош Авто Сервіс» у Херсоні.
Bosch Service «Юг-Авто Плюс» створений на базі дилерського центру і входить до автомобільного холдингу «Автопланета». Це універсальний автосервіс для всіх марок і моделей авто, який надає послуги з обслуговування та ремонту легкових і автомобілів середньої вантажності. Автосервіс оформлений за останніми стандартами Bosch, укомплектований сучасним фірмовим устаткуванням, зокрема для діагностики електрообладнання (KTS, FSA), стендом з перевірки стану гальмівної системи, стендом для перевірки й регулювання кута встановлення світла фар тощо. Як і на решті СТО «Бош Авто Сервіс» у м. Херсон, «Юг-Авто Плюс» надає актуальну наразі послугу озонування салону автомобіля. Обслуговування здійснює кваліфікований персонал, який пройшов спеціальне навчання в Навчальному центрі Bosch.

Херсон, Полтава, Вараш – мережа Bosch Service розширює присутність в Україні

«Минулого року з-за кордону в Україну було ввезено близько 170 000 уживаних автомобілів і продано близько 85 000 нових. Рівень автомобілізації наразі становить десь 250 авто на 1000 жителів. Для порівняння, в США цей показник – 1000 авто, а в Німеччині – 800. Для нас це означає, що кількість автомобілів невпинно зростатиме, так само як і попит на якісний автосервіс. Робота з концепцією «Бош Авто Сервіс» - ефективний вид бізнесу. Завдяки технологіям Bosch ми маємо змогу забезпечувати високу якість надання послуг нашим клієнтам. При цьому вартість обслуговування – на 30-40% менша, ніж на дилерських станціях автобрендів. Ми маємо колосальну підтримку від Bosch, тому з упевненістю дивимося в майбутнє й розглядаємо ринок Херсона як перспективний для відкриття ще одного або навіть двох "Бош Авто Сервісів"», - коментує засновник холдингу «Автопланета» Роман Романов.

Херсон, Полтава, Вараш – мережа Bosch Service розширює присутність в Україні

Мультибрендовий Bosch Service «Полтаваавтозапчастина Плюс»
Повний цикл обслуговування автомобілів за світовими стандартами якості пропонує і новий БАС «Полтаваавтозапчастина Плюс». Це другий авторизований фірмовий автосервіс власника та п’ятий у Полтаві.
Широкий асортимент послуг Bosch Service «Полтаваавтозапчастина Плюс» дозволяє клієнтам вибрати те, що потрібно саме їх автомобілю: технічне регламентне обслуговування, діагностика електронних систем, роботи по ходовій частині, роботи з електроустаткування тощо. Новий "Бош Сервіс" у Полтаві налічує 5 постів, серед яких 4 підйомники і пост розвал-сходження. Завдяки стандартизованим процесам роботи, сучасному обладнанню та кваліфікації фахівців, які пройшли сертифікацію від Bosch, клієнти можуть бути впевнені, що ремонт автомобіля буде виконано якісно і вчасно.

Херсон, Полтава, Вараш – мережа Bosch Service розширює присутність в Україні

Якісний автосервіс Bosch – привілей не тільки великих міст
Мешканці невеличкого містечка Вараш Рівненської області відтепер теж мають змогу отримувати якісний автосервіс. На початку року в місті відкрилась перша сертифікована майстерня Bosch Service «Автоексперт». Станція надає повний спектр послуг з обслуговування та ремонту авто, в арсеналі має сучасне обладнання Bosch та компетентний персонал.

«Знаючи про те, які можливості дає Bosch для розвитку бізнесу – навчання, сучасне обладнання, широкий асортимент запчастин, що дозволяє обслуговувати автомобілі будь-яких брендів, технічну та маркетингову підтримку, – майже без роздумів прийняли рішення долучитися до мережі "Бош Авто Сервіс". Із Bosch ми рухатимемося в ногу з часом, а відтак завжди будемо попереду», - зазначив директор Bosch Service «Автоексперт» Віталій Ткачук.

Херсон, Полтава, Вараш – мережа Bosch Service розширює присутність в Україні

"Бош Авто Сервіс" сьогодні є однією з найстаріших (у 2021 році мережа святкує 100-річний ювілей) і найбільшою мережею незалежних СТО у світі: вона налічує понад 15 000 партнерів у більш ніж 150 країнах. Статус партнера мережі «Бош Авто Сервіс» гарантує автомобілістам наявність на сервісній станції повного спектра необхідного для діагностики, ремонту та обслуговування автомобілів обладнання, а також відповідну кваліфікацію персоналу, рівень підготовки якого підтверджується тестуванням і сертифікацією в Навчальному центрі Bosch. Навчання співробітників включає технічні та бізнес-тренінги, розвиток навичок спілкування з клієнтами та інші активності.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое