Delphi Technologies стала постачальником інноваційних паливних насосів для INTER CARS UKRAINE
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Delphi Technologies стала постачальником інноваційних паливних насосів для Inter Cars Ukraine

Delphi Technologies стала постачальником інноваційних паливних насосів для Inter Cars Ukraine

Лише наприкінці 2020 року ми розповідали про останні винаходи та технологічні рішення, які компанія Delphi Technologies, синій кит в океані паливних систем, втілила в своїй новій програмі компонентів паливної апаратури для вторинного ринку автосервісу. І от клієнти мережі Inter Cars Ukraine вже мають доступ до цих технологій та решти запчастин під брендом Delphi безпосередньо в Україні. Останнім доповненням в номенклатурі українського дистриб’ютора стали занурювані паливні насоси.

Delphi Technologies стала постачальником інноваційних паливних насосів для Inter Cars Ukraine

Delphi Technologies — це першокласний постачальник паливних компонентів найвищого рівня якості для 25 провідних світових виробників автомобілів: вони щорічно встановлюються більш ніж на 7 мільйонів автомобілів по всьому світу. Спектр застосування цієї продукції на Aftermarket ще більший і з кожним роком зростає. В загальну лінійку деталей включено понад 1000 нових найменувань, що покриває 12 000 автомобільних застосувань, тобто 90 % покриття автопарку в Європі.

Інновації від Delphi Technologies
До найостанніших новаторських рішень належать компоненти насосів з анодованого алюмінію, який довговічніший від інших традиційно використовуваних матеріалів, литий якір для захисту обмоток насоса від корозії і новий карбоновий колектор, який служить удвічі довше, ніж вироблений із міді. Детально про технічні нюанси нових паливних насосів Delphi Technologies можна прочитати в нашій статті.

Тут лише нагадаємо особливості технології, що застосовує Delphi:
Збільшений розмір клем і поліпшені роз’єми усувають надмірний електричний опір, поліпшують відведення тепла і збільшують провідність струму.
Обмежувальний випускний клапан забезпечує відведення повітря з паливного бака і перекриває заправну форсунку паливного бака.
Вбудований регулятор тиску палива підтримує тиск у паливній рампі.
Високоміцний датчик рівня палива із золотого компаунду значно збільшує термін експлуатації.
Запатентований турбінний насос IV покоління забезпечує краще перекачування при меншому споживанні енергії та витримує сучасні жорсткі паливні суміші на основі спирту.

Паливні модулі в зборі та паливні насоси
Коли справа доходить до створення паливних модулів, компанія Delphi Technologies використовує свій величезний досвід у галузі виробництва оригінальних автозапчастин і своє технологічне лідерство на цьому ринку для забезпечення найвищого рівня якості продукції та задоволення потреб клієнтів. Інженери розробляють кожен паливний модуль відповідно до суворих стандартів, які застосовуються до деталей, що поставляються на конвеєр для Chrysler, Ford, GM та інших ОЕ виробників. Компанія Delphi Technologies поставляє паливні насоси, паливні модулі у зборі для більш ніж 98 % автомобілів у Північній Америці та Європі.

Наведені нижче результати незалежних випробувань підтверджують якість цих насосів:

Delphi Technologies стала постачальником інноваційних паливних насосів для Inter Cars UkraineDelphi Technologies стала постачальником інноваційних паливних насосів для Inter Cars Ukraine

Якість та надійність продукції Delphi Technologies підтверджено незалежним випробувальним центром у липні 2016 року. Паливні насоси для ідентичних застосувань від Delphi і трьох інших конкурентів були перевірені під час тривалих випробувань на довговічність, що імітують сучасне корозійне середовище, зокрема і паливо з етанолом. Випробування проводилося при кімнатній температурі, враховувалися технічні характеристики потоку палива, тиску і споживаного насосом струму.

Компанія Delphi була єдиним брендом, у якого всі насоси витримали цей тест на довговічність. Знос щіток і комутаторів насосів Delphi був рівномірним і мінімальним, тоді як пристрої конкурентів зносилися повністю.

Створені, щоб витримувати сучасні види палива
Тепер, коли в роздрібній торгівлі бензином продається паливо з добавками і присадками, які також містять етанол, паливні насоси Delphi успішно витримують випробування на довговічність навіть за наявності до 22 % етанолу в паливі. Крім того, компанія Delphi ефективно модернізувала багато старих моделей паливних насосів/модулів з використанням новітніх розробок, щоб встановлені на авто паливні насоси Delphi працювали належним чином у сучасних умовах з виконанням усіх необхідних технічних стандартів експлуатації.

Delphi Technologies стала постачальником інноваційних паливних насосів для Inter Cars Ukraine

Більше інформація про компанію Inter Cars Ukraine, офіційного дистриб'ютора Delphi Technologies, та її філіали, дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое