TecAlliance: Delphi Technologies Aftermarket – найбільш популярний виробник гальмівних колодок і дисків в ЄС
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » TecAlliance: Delphi Technologies Aftermarket – найбільш популярний виробник гальмівних колодок і дисків в ЄС

TecAlliance: Delphi Technologies Aftermarket – найбільш популярний виробник гальмівних колодок і дисків в ЄС

Марка Delphi Technologies Aftermarket, що належить корпорації BorgWarner Inc, має найбільше охоплення відразу декількох ключових ринків гальмівних рішень в ЄС – про це йдеться у звіті TecAlliance, опублікованому в квітні 2021 року.

TecAlliance: Delphi Technologies Aftermarket – найбільш популярний виробник гальмівних колодок і дисків в ЄС

Будучи постачальником для одного з найбільш повних у світі каталогів запасних частин на незалежному ринку післяпродажного обслуговування, компанія Delphi Technologies пропонує інноваційні гальмівні рішення клієнтам у всіх європейських країнах і є найбільш популярним постачальником компонентів гальм, про що свідчать результати останніх досліджень.

Компанія Delphi Technologies вийшла на перше місце в ЄС за повнотою покриття асортименту гальмівних колодок, пропонуючи продукти для 99,5% автомобілів на європейських дорогах. Вона також вийшла на перші позиції по гальмівним дискам на таких ключових ринках як Німеччина, Великобританія і Франція.

Доказ інженерно-технічної досконалості гальмівних технологій
Компанія Delphi Technologies пишається своїми провідними позиціями на ринку технологій гальмівних рішень. Найбільш передові в галузі гальмівні деталі розробляються, проектуються і випускаються в повній відповідності до стандартів виробників оригінальних комплектуючих.

Гальмівні колодки виготовляються за допомогою багатошарової технології виробників оригінальних комплектуючих, що знижує шум, перешкоджає теплопередачі і збільшує міцність на зріз. Пропоновані гальмівні диски також мають цілу низку високотехнологічних інноваційних опцій, включаючи вентильовані і перфоровані диски.
TecAlliance: Delphi Technologies Aftermarket – найбільш популярний виробник гальмівних колодок і дисків в ЄС
Асортимент продукції не обмежується колодками і дисками – Delphi Technologies також пропонує гальмівні барабани, колодки, датчики ABS і багато іншого, що робить компанію одним з кращих постачальників рішень для всіх аспектів гальмування.

TecAlliance: Delphi Technologies Aftermarket – найбільш популярний виробник гальмівних колодок і дисків в ЄС«Ми раді тому, що у звіті об'єктивно відобразилась мета, над досягненням якої ми наполегливо працювали: надати ринку запчастин гальмівні рішення оригінальної якості, які повністю задовольняють всі потреби в гальмівних технологіях. Забезпечуючи найкраще охоплення ринку і постійно впроваджуючи інноваційні розробки, ми є провідним постачальником для СТО. Крім того, ми пропонуємо вироби для більшої кількості машин на дорогах Європи, ніж будь-який інший конкурент », - так заявивив Жан-Франсуа Бувейрон (Jean-Francois Bouveyron), віце-президент Delphi Technologies Aftermarket по роботі в Європі, на Близькому Сході і країнах Африки (ЕМЕА).

Delphi Technologies – це тверда впевненість в тому, що в справі покриття асортименту немає місця жодним компромісів
Якою б не була різноманітність гальмівних технологій, першорядну роль завжди грає безпека. В цьому році стала очевидною особлива роль автомайстерень в тому, щоб гарантувати безпечне гальмування, оскільки істотно зросла ймовірність проведення відпусток всередині своїх країн на автомобілі, не вдаючись до послуг авіакомпаній. Інноваційні переваги гальмівних колодок Delphi Technologies дозволяють СТО максимально розширити спектр сервісного обслуговування, пропонуючи послуги із заміни колодок найостанніших моделей.

Асортимент продукції Delphi Technologies включає в себе як рішення для профілактичного обслуговування і перевірок, так і для більш об'ємного поточного ремонту. Лінійки компонентів для гальмівних систем доповнюються високотехнологічними засобами діагностичної підтримки, представляючи собою комплексне сервісне рішення, легко доступне для будь-якої автомайстерні. Діагностичне додаток Delphi Technologies DS охоплює приблизно 138 марок автомобілів і 1870 моделей.

«У цьому році ми із задоволенням спостерігаємо відновлення всієї нашої галузі, невід'ємною частиною якої є технічне обслуговування транспортних засобів. Будучи компанією, орієнтованою на технологічний розвиток, ми ніколи не зупиняли роботи щодо подальшого розширення нашого асортименту гальмівних рішень, пам'ятаючи про те, що автомайстерні вибирають нашу продукцію саме через якість, ідентичне оригінальним компонентам», - коментує Жан-Франсуа Бувейрон.

Більше інформації про компанію Delphi Technologies та її дистриб'юторів читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое