Академія автосервісу – Delphi Technologies запустила свою навчальну онлайн-платформу
autoExpert » НОВОСТИ » Учебный центр » Академія автосервісу – Delphi Technologies запустила свою навчальну онлайн-платформу

Академія автосервісу – Delphi Technologies запустила свою навчальну онлайн-платформу

Delphi Technologies , що входить до групи BorgWarner Inc, запускає нову платформу електронного навчання Delphi Technologies Academy, спрямовану на те, щоб людям в автосервісі було легше розвивати свої навички, а також, щоб бути в курсі останніх технологічних розробок.

Академія автосервісу – Delphi Technologies запустила свою навчальну онлайн-платформу

Запущена у вересні 2021 року платформа значно розширює існуюче портфоліо навчальних курсів компанії та підкреслює її унікальні можливості передавати свої знання від постачальника OEM на вторинний ринок.

Розроблена протягом останніх 12 місяців експертами і технічними тренерами компанії платформа електронного навчання вважається найдосконалішою системою онлайн-навчання, доступною для тих, хто працює на вторинному ринку автосервісу.

Курс використовує посилений ухил до «змішаного навчання», де слухачі можуть доповнити практичні заняття в класі віртуальним навчанням. Водночас він також працює над подоланням деяких проблем, з якими стикається aftermarket при традиційних тренінгах за межами підприємства.

Академія Delphi Technologies безпосередньо вирішує ці проблеми, надаючи доступ до учбових матеріалів на будь-якому пристрої, включаючи смартфони, і в більш зручний час – навіть на тому місці використання, де критично потрібна технічна інформація.

А оскільки тренінг можна проводити в будь-якому місці, знімаються обмеження по місткості класу, що відкриваючи двері корисних знань для більшої кількості людей.

Академія Delphi Technologies охоплює широкий спектр автомобільних систем і технологій, включаючи ADAS, систему обробки вихлопних газів, дизельні системи, бензинові системи, електрику транспортних засобів і ходову частину.

Крім того, існує кілька навчальних модулів, присвячених галузі гібридних та електричних транспортних засобів, де існує надзвичайно високою потреба в навчанні для післяпродажного обслуговування. Компанія скористалась статусом першовідкривача в цій технології, щоб розробити на своїй платформі Academy провідний онлайн-тренінг в галузі H/EV.

Охоплено повну гаму тем: від відео-інструкцій про те, як безпечно підняти гібрид / електромобіль, до детального огляду останніх систем оригінального обладнання.

Платформа стартує з восьми навчальних тем, які разом пропонують понад 200 курсів, поєднуючи теорію та відео з інструкціями. Нові модулі додаються кожні 3-4 тижні.

Кожен курс розроблено для задоволення потреб широкої аудиторії, від студентів, які починають свою кар’єру, до досвідчених автомеханіків. Гнучка структура курсів робить їх однаково придатними для тих, хто вперше звертається до теми, і тих, хто хоче оновити свої знання за допомогою останніх практик.

Цифровий характер платформи дозволив Delphi Technologies представити нові функції, які допомагають слухачам взаємодіяти з контентом курсу в інтерактивний спосіб. Наприклад, діагностичному навчанню допомагає симулятор двигуна, який дозволяє користувачам замінювати або ізолювати різні компоненти у віртуальному просторі, щоб допомогти визначити основну причину несправності.

Академія автосервісу – Delphi Technologies запустила свою навчальну онлайн-платформу

Крім того, основний інтерфейс системи можна підлаштувати під окремий бренд або бізнес, персонал котрого проходить навчання.

Для слухачів, які проходять певний курс навчання, Delphi Technologies Academy виступає центральним хабом у форматі змішаного навчання, надаючи все від перегляду навчального календаря з доступними курсами до автоматичного доступу до конспектів курсу.

Академія автосервісу – Delphi Technologies запустила свою навчальну онлайн-платформу

Для тих, хто працює над акредитацією IMI (Інституту автомобільної промисловості), можливість імітації іспиту допоможе відчути впевненість у цьому, особливо для тих, хто, можливо, не складав іспит раніше.

Більш складні теми, наприклад, обслуговування електромобілів, відкриваються лише після того, як користувачі пройдуть необхідні базові курси.

Оскільки галузь відходить від громіздких друкованих навчальних посібників, перехід до цифрового розгортання пропонує ефективний спосіб для будь-якої організації дотримуватись екологичного іміджу.

«Ми знаємо з відгуків, що це те, що буде корисно для всіх, хто шукає автомобільного навчання, незалежно від їхніх наявних навичок, і ми впевнені, що це буде одне з найкращих онлайн-ресурсів професйного навчання серед доступних у нашій сфері», - переконаний Філ Мітчелл (Phil Mitchell), менеджер з технічних послуг у Delphi Technologies Aftermarket.

Академія автосервісу – Delphi Technologies запустила свою навчальну онлайн-платформу

Зазначимо, що ці курси не є безкоштовними. Зокрема, для Великобританії доступ на 12 місяців коштує 220 фунтів стерлингів плюс НДС (250 євро). Інтерфейс сайту Академії перекладано багатьма мовами (російська є, української немає), але самі навчальні матеріали наведені англійською мовою. Щоб придбати ліцензію та отримати доступ, слід звернутись до представника Delphi Technologies.

Більше інформації про компанію Delphi Technologies та її дистриб'юторів читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое