CarsTech анонсує новинку - бездротовий електронний стетоскоп STEELMAN STE 97216
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Електронне вухо діагноста. CarsTech анонсує новинку - бездротовий стетоскоп STEELMAN STE 97216 (+відео)

Електронне вухо діагноста. CarsTech анонсує новинку - бездротовий стетоскоп STEELMAN STE 97216 (+відео)

«Ви знаєте, у нас заїдає правий поворот» - «Подивимось» - «А при перемиканні швидкостей такий звук: тук-тук-тук» - «Послухаєм» - «А ще в нас перегрівається праве переднє колесо» - «Помацаєм». Ця класична сцена Андрія Миронова з культового фільму «Стережись автомобіля» наочно демонструє типовий діалог власника з майстром прийомки. І хоча скарги на сторонній шум досить поширені, визначити їх джерело буває досить проблематично, особливо коли він з'являється під час руху. Часом цей звук буває таким дошкульним, що буквально зводить з розуму водія та пасажирів, а числені байки про прив'язану всередині лонжерона гайку чи поїздку з механіком в багажнику стали класикою автосервісного фольклору.

Та з того часу коли ГАЗ-21 вважався вершиною автопрому, інженерна думка в галузі діагностики зробила буквально квантовий стрибок. І тепер послухати автомобіль справді реально, навіть у русі. При цьому не треба нікого зачиняти в багажнику – досить застосувати електронний бездротовий ендоскоп. Такий, як STEELMAN STE 97216 – остання новинка серед приладів діагностики CarsTech .

Електронне вухо діагноста. CarsTech анонсує новинку - бездротовий стетоскоп STEELMAN STE 97216 (+відео)

Коли неможливо виявити несправність деталей візуальним оглядом чи засобами електронної діагностики, на допомогу діагносту прийде електронний стетоскоп, який безпосередньо вкаже на проблемну деталь по видаваним нею шумам і звукам.

Призначення та склад діагностичного обладнання
Бездротовий електронний стетоскоп STE 97216 призначений для визначення місця розташування деталей або вузлів, що є джерелом сторонніх шумів, стукотів, писків, скрипів, шипіння, тощо в транспортному засобі під час руху (ходові випробування) або на холостому ходу (статичний тест).

Прилад STE 97216 представляє собою універсальний електронний інструмент для прослуховування, в якому використовується бездротова технологія Bluetooth. Він був розроблений, щоб дозволити оператору слухати посилені звуки через динамік або навушники під час дорожнього випробування.

У комплект пристрою STE 97216 входять:
пульт керування з приймачем на 4 канали,
4 передавачі з датчиками
навушники.
Електронне вухо діагноста. CarsTech анонсує новинку - бездротовий стетоскоп STEELMAN STE 97216 (+відео)

Принцип роботи ендоскопу STE 97216
Для пошуку несправного вузла, що видає підозрілий звук, передавачі з сенсорами закріплюються на деталі автомобіля, які можуть бути джерелом цього шуму.
Кожний передавач має свій номер від 1 до 4. Відповідно йому виділено свій канал-індикатор на приймачі: чотири датчика - чотири індикатори. У процесі руху, перемикаючи канали, можна встановити звідки звук найпотужніший і чіткий – це і є джерело шуму. Відповідно ця деталь підлягає ремонту або заміні.
Після поїздки з ходовим випробуванням можна повернутись до сервісу та привести автомобіль в технічно справний стан.

Електронне вухо діагноста. CarsTech анонсує новинку - бездротовий стетоскоп STEELMAN STE 97216 (+відео)

Сфери застосування
За допомогою стетоскопа STE 97216 можна виявити неполадки у таких детелях і агрегатах як:
підшипники коліс;
важелі та амортизатори;
гальмівні супорти;
кульові шарніри;
ШРКШ;
листові та виті пружини;
диференціали;
трансмісії;
паливні форсунки;
генератори;
стартери;
водяні насоси;
насоси гідропідсилювача керма;
компресори;
промислове обладнання, т.і.

Електронне вухо діагноста. CarsTech анонсує новинку - бездротовий стетоскоп STEELMAN STE 97216 (+відео)Електронне вухо діагноста. CarsTech анонсує новинку - бездротовий стетоскоп STEELMAN STE 97216 (+відео)


Як повідомляє компанія CarsTech, стетоскоп STEELMAN STE 97216 буде доступний для замовлення вже у березні 2021 року.Більше інформації про компанію CarsTech та її контакти дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое