Діагностика ендоскопами. CarsTech – офіційний представник Mitcorp в Україні
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » СТО + Mitcorp = Високотехнологічний рівень послуг

СТО + Mitcorp = Високотехнологічний рівень послуг

Вислів «двигун – серце автомобіля» давно вже перетворився на кліше. Якщо розвинути аналогію далі і порівнювати медицину з авторемонтом, не можна не відзначити фантастичний прогрес, який відбувся за останні десятиліття.

Нові інструменти дозволяють проводити такі операції як стентування без використання ланцету, а КТ і МРТ чи ангіографія показують усі вади серця без інвазійного втручання. А як із цим в автосервісі? Проводячи паралель у діагностиці, передусім слід назвати технічну ендоскопію, яка дозволяє оцінити внутрішній стан двигуна, не «розколюючи» його. Старі дідівські методи залишаються поширеними, та сучасні технології діагностики опановують усе більше автомайстерень, перед усім дилерські центри. Ті СТО, які можуть надати клієнтам високотехнологічний рівень послуг, безперечно виграють в очах автовласників.

СТО + Mitcorp = Високотехнологічний рівень послуг

Компанія CarsTech успішно працює над просуванням інноваційних технологій діагностики в автосервісі, а ендоскопи є наріжним каменем її маркетингової стратегії. Віднедавна компанія отримала статус офіційного представника в Україні виробника технічних ендоскопів Mitcorp (Тайвань), з яким вона співпрацює вже багато років.

Технічне «око» пристрою здатне роздивитися найбільш важкодоступні ділянки вузлів і механізмів, а гнучкий шланг проникає в отвори діаметром від 4,5 мм. З таким інструментом майстер легко може «зазирнути під кришечку» та провести інспекцію ЦПГ, роздивитись стан гільз, наявність хону або утворення задирів, оцінити нагар на клапанах та навіть стан сідел клапанів на деяких двигунах. І все це не знімаючи ГБЦ, а лише запустивши зонд через свічний отвір.

Та сфера застосування ендоскопу не лише ДВЗ. За допомогою зонду можна проводити огляд будь-яких внутрішніх порожнин, трубопроводів, прихованих ділянок з ускладненим доступом. Можна перевірити наявність корозії чи тріщин на внутрішніх поверхнях кузова. Можна роздивитись стан зубчастих передач. Можна зазирнути всередину повітроводів, паливної чи випускної магістралі. Можна знайти ще безліч прикладів застосування ендоскопу. А при використанні артикуляційного зонду (наприклад, на ендоскопі F500) можна отримати повне поле огляду, адже він має функцію повороту наконечника з камерою на 180°.

Мета проста – максимальна ефективність при мінімальних зусиллях. Зайве порівнювати витрати нормогодин на демонтаж, розбирання двигуна та інспекцію за допомогою зонду – переваги очевидні як для СТО, так і для клієнта.

Перевага для клієнта – наочність. За допомогою пристрою можна зробити фото/відеофіксацію, зберегти її на диску і потім продемонструвати власнику автомобіля на моніторі, чи навіть відправити через меседжер просто на телефон. Так само, як лікарі видають хворому рентгенівськи знімки. Краще, коли він сам один раз побачить, ніж вислухає 100 пояснень від менеджера з прийомки.

Оскільки CarsTech є офіційним представником Mitcorp, то вигода для СТО від співпраці з компанією очевидна – тут можна придбати техніку за найнижчою ціною, без націнок посередника. Завдяки роботі CarsTech, ендоскопи від тайванського виробника стали доступними для автомайстерень по всій території України. А це означає новий рівень послуг і, відповідно, залучення більшого числа клієнтів через зростання їх довіри. Таким чином при грамотному підході до справи можна повернути інвестиції в обладнання.

Ще одна перевага для СТО від співпраці з CarsTech – наявність у компанії практичного досвіду використання даної техніки. Так само як не кожний, хто купив скальпель, став хірургом, не кожний власник ендоскопу може ним скористатись – потрібні певні навички. І тут фахівці CarsTech зможуть надати допомогу в опануванні приладу, провести навчання та забезпечити інформаційну і технічну підтримку.

Підсумовуючи усі аргументи, можна зробити висновок, що партнерство із представником Mitcorp в Україні допоможе як незалежним СТО, так і дилерським центрам вивести рівень діагностики на рівень hi-tech та зміцнити позиції на конкурентному ринку австосервісу.

Більше інформації про компанію "Карстех" та її контакти дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое