Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння
autoExpert » НОВИНИ » Автопром » Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння

Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння

  • Прочитано: 462
  • Дата: 27-04-2020, 12:02
  • Print
Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння

Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital GmbH (RBVC), що є частиною Групи Bosch, інвестував у пекінську компанію UISEE, розробника готових рішень для реалізації безпілотного руху на обмежених територіях. Спроєктовані транспортні засоби вже сьогодні перевозять багаж тисяч пасажирів у міжнародному аеропорту.

Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння«Як провідний розробник рішень для автоматизованого водіння в Китаї компанія UISEE представляє платформу, що відповідає 4-му рівню за класифікацією SAE. Розроблена платформа є кроком вперед з точки зору зростання ефективності подібних систем, - прокоментував д-р Інго Рамезоль (Ingo Ramesohl), керуючий директор RBVC. - Компанія UISEE увійшла до портфелю інвестицій фонду в технології автоматизованого водіння та відкрила для Групи Bosch нові можливості для розвитку на цьому ринку».


«Ми раді, що Bosch підтримує нас, - зазначив генеральний директор UISEE Ганша Ву (Gansha Wu). - Інвестиції фонду та співпраця з Bosch дозволять UISEE підвищити якість своїх продуктів і послуг та налагодити обслуговування клієнтів по всьому світу».

Платформа автоматизованого водіння 4-го рівня в дії: безпілотні транспортувальники в системі перевезення багажу авіапасажирів

Компанія UISEE – комплексний постачальник повнофункціональних систем і рішень для організації безпілотного руху. Першим полігоном для випробувань і комерціалізації систем автоматизованого водіння стали закриті простори з обмеженою кількістю учасників руху, такі як аеропорти і промислові зони. Система автоматизованого водіння базується на взаємодії значної кількості датчиків, контролерів і алгоритмів, технологій для обробки і моделювання даних, а також елементів дорожньої інфраструктури зі зворотним зв'язком, розроблених UISEE. У січні 2020 року Міжнародний аеропорт Гонконгу (HKIA) оголосив про успішне закінчення етапу тестування розроблених UISEE рішень для організації безпілотного руху транспортних засобів, інтегрованих у систему перевезення багажу, і перейшов до щоденної експлуатації безпілотників. Очікується, що рішення UISEE у сфері автоматизованого водіння значно підвищать ефективність вантажоперевезень в аеропорту.

Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння

Попит на організацію безпілотного руху на обмежених територіях
По мірі зростання виробництва, торгівлі, розвитку технологій і споживання в Китаї зростає попит на мобільність. Старіння населення і зростаючий добробут молодого покоління створюють проблеми з доступністю робочої сили. Згідно зі звітом Allied Market Research, присвяченому глобальному ринку безпілотного транспорту, в 2019 році обсяг ринку склав 54 млрд. доларів США, а очікуваний сукупний середньорічний темп зростання складе 39,47% до 2026 року. Розвиток підключеної інфраструктури та перехід від володіння автомобілем до нової моделі «мобільність як послуга» стимулюють зростання світового ринку автоматизованого транспорту. В UISEE вважають, що розробки компанії в області автоматизованого водіння стануть частиною вирішення проблем нестачі робочої сили і підвищать ефективність обслуговування.

Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння

Досвідчені фахівці та інвестори
Засновники UISEE – піонери китайського ринку рішень для систем автоматизованого керування і штучного інтелекту. Команда засновників складається з експертів у галузі штучного інтелекту, розробників технологій автоматизованого водіння і вчених. Генеральний директор компанії Ганьшуй Ву раніше працював на посаді президента в Intel Research China. Венчурний фонд RBVC об'єднав зусилля з китайськими інвестиційними компаніями Sinovation Ventures, Shenzhen Capital і China International Capital Corporation. Консорціум продовжує надавати масштабну підтримку команді експертів світового рівня у створенні засобів автоматизованого водіння.

Венчурний фонд Robert Bosch Venture Capital інвестує в розвиток систем автоматизованого водіння

Больше информации о компании Bosch и ее дистрибьюторах читайте по ссылке...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Январь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше