Bosch і VW працюють над створенням дорожніх профілів
autoExpert » НОВИНИ » Допоборудование » Автономне водіння стає ближче: Bosch і VW працюють над створенням дорожніх профілів

Автономне водіння стає ближче: Bosch і VW працюють над створенням дорожніх профілів

  • Прочитано: 718
  • Дата: 6-09-2021, 15:00
  • Print
Чи можна допомогти автономному водінню досягти технологічного прориву просто перебуваючи за кермом автомобіля? Так, принаймні за кермом VW Golf 8-го покоління. Пересуваючись дорогами Європи, вони збирають дані, допомагаючи Bosch створювати власні дорожні профілі. Хмарні рішення використовують дані з датчиків, що відстежують навколишню обстановку, щоб постійно оновлювати багатошарові карти з високою роздільною здатністю. Це критично важлива функція для автономних автомобілів. «Ми раді можливості разом з партнерами прокладати шлях до мобільності майбутнього вже сьогодні», - коментує др. Матіас Піллін (Mathias Pillin), президент багатопрофільного підрозділу комп'ютерних рішень Bosch.

Автономне водіння стає ближче: Bosch і VW працюють над створенням дорожніх профілів

Якщо в майбутньому автомобілі почнуть пересуватися самостійно, їм будуть потрібні гранично точні цифрові карти, а також здатність максимально точно визначати своє місце розташування. Це саме те, що пропонують дорожні профілі Bosch: використовуючи інформацію, що надходить з радарних і відеодатчиків, а також з різних датчиків руху транспортного засобу, вони доповнюють звичайні навігаційні карти додатковими шарами для точнішого контролю руху. Всі ці додаткові шари повністю сумісні зі звичайними форматами карт. Дані, що отримуються в реальному часі, Bosch використовує для додаткового промальовування шарів. Починаючи з 2023 року транспортні засоби отримають дорожні профілі Bosch разом з базовим набором цифрових сервісів. Bosch планує використовувати дані, що надходять, для безперервного розширення та оновлення профілів. Звичайно, повний потенціал багатошарових карт розкривається тільки в транспортних засобах з 2-м рівнем автономності та вище, однак вони також дають переваги й простішим автомобілям. «Чим більше транспортних засобів передають інформацію, тим ширшою та точнішою стає база даних для автономного керування», - зазначає Др. Піллін.

Автономне водіння стає ближче: Bosch і VW працюють над створенням дорожніх профілів

Цифровий двійник навколишнього простору
Рішення VW та Bosch працює наступним чином: перебуваючи в дорозі, кожен автомобіль використовує різні датчики для збору інформації про дорожні знаки, відбійники, ями та смуги розмітки. Далі кожен автомобіль за допомогою хмарних рішень VW надсилає ці дані в хмарне сховище Bosch. На базі отриманої інформації в хмарному сховищі Bosch створюються дорожні профілі, які є цифровими двійниками простору, в якому перебуває автомобіль.

Автономне водіння стає ближче: Bosch і VW працюють над створенням дорожніх профілів

Завдяки дорожнім профілям Bosch, транспортний засіб може більш точно визначати своє місце розташування: кожен автомобіль у реальному часі порівнює дані, що надходять з датчиків, з цифровою копією простору. Таке зіставлення дозволяє визначати, наприклад, позицію в смузі руху з точністю до декількох десятків сантиметрів щодо високоточної карти. Використання радарних сенсорів дозволяє досягати високої точності локалізації навіть у таких складних погодних умовах, як туман, дощ і снігопад, коли відеодатчики безсилі.

Природна дорожня поведінка автономних транспортних засобів
Дорожні профілі також дозволяють зробити переміщення автономних автомобілів у поздовжньому та поперечному напрямках більш безпечним і комфортним. Вони містять не тільки інформацію про особливості дороги, але й про її геометричні параметри, розташування смуг, дорожні знаки та встановлені швидкісні обмеження. При цьому вони включають навіть таку специфічну інформацію, як поведінка водіїв на даній ділянці дороги. Наприклад, яку траєкторію руху водій вибирає в даному повороті? За скільки метрів до перехрестя люди починають гальмувати? Як вони поводяться, здійснюючи перестроювання зі смуги в смугу до повороту? Щоб відповісти на всі ці запитання, система використовує дані з датчиків руху: швидкість, кут повороту, швидкість обертання коліс. У майбутньому дорожні профілі почнуть надавати ці ж дані транспортним засобам, щоб допомогти зробити автономне водіння максимально природним, комфортним і безпечним, наскільки це можливо. Bosch і VW спільно наближаються до цієї мети з кожним пройденим кілометром спільного шляху.

Автономне водіння стає ближче: Bosch і VW працюють над створенням дорожніх профілів

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Январь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше