Визначились переможці Національного відбору міжнародного конкурсу Young Car Mechanic, що проводисвся за підтримки Bosch
autoExpert » СТАТТІ » Персонал. Подбор и обучение » Визначились переможці Національного відбору міжнародного конкурсу Young Car Mechanic, що проводився за підтримки Bosch

Визначились переможці Національного відбору міжнародного конкурсу Young Car Mechanic, що проводився за підтримки Bosch

  • Прочитано: 520
  • Дата: 20-05-2019, 15:32
  • Print
Визначились переможці Національного відбору

У квітні в навчальному центрі Inter Cars Ukraine відбувся фінал Національного відбору міжнародного конкурсу для студентів-автомеханіків Young Car Mechanic. Подія має на меті популяризацію професії автомеханіка серед молоді, обмін досвідом та пошук молодих талантів у галузі автомеханіки. В Україні Національний відбір проводився вперше. Торік у міжнародному конкурсі взяли участь студенти з Польщі, Литви, Латвії, Болгарії та Естонії.

Визначились переможці Національного відбору

Всеукраїнський відбір проходив у три етапи: перші два складались з теоретичних тестових завдань, а третій з практичної вправи. Останній етап мав на меті перевірку навичок та вмінь конкурсантів шляхом виявлення дефекту в транспортному засобі або навчальній моделі та усуненні несправності.

У Національний фінал потрапили п'ять найкращих студентів із навчальних закладів України. На п'яти стендах вони виконували різноманітні завдання, а тренери від технічних партнерів оцінювали рівень професійної підготовки конкурсантів.

«Ми вдячні нашим технічним партнерам, які підтримали Inter Cars Ukraine та допомогли в організації конкурсу в Україні. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю та маємо на меті проводити Young Car Mechanic в Україні щороку. Цього разу в змаганнях взяли участь 70 студентів зі всієї країни. Всі вони показали гарний рівень підготовки, високу зацікавленість у професії, прагнення володіти найактуальнішими знаннями та навичками. Наші технічні партнери допомогли продемонструвати молоді актуальність та важливість професії. Більш того, учасники змогли попрактикуватися на найновішому обладнанні та оцінити перспективи своєї роботи», – коментує Людмила Авраменко, керівник відділу маркетингу компанії Inter Cars Ukraine та координатор конкурсу Young Car Mechanic в Україні.

Визначились переможці Національного відбору
Визначились переможці Національного відбору
Визначились переможці Національного відбору

На стенді компанії Boschфіналісти демонстрували свої знання з діагностики автомобіля та навички роботи з електрикою.

Визначились переможці Національного відбору На першому етапі перед учасниками стояло завдання прийняти автомобіль, який доставили на евакуаторі, продіагностувати його за допомогою сучасного діагностичного прибору KTS, з'ясувати, чому автомобіль не заводиться, та визначити помилки за допомогою програмного забезпечення ESI [Tronic]. Потім необхідно було усунути всі несправності та видати автомобіль власнику. На другому етапі фіналісти збирали ланцюг електросхеми, вимірювали опір ламп, падіння напруги та загальний струм ланцюга схеми, проводили розрахунок між виміряними величинами та робили висновки щодо зміни показників під час розрахунку та вимірювання.

«Такі конкурси дозволяють молоді побачити фах з іншої сторони, саме тут вони мають можливість спробувати професію та познайомитись з її перевагами. Важливим є і те, що нове покоління спеціалістів відразу отримують доступ до сучасного обладнання та програмного забезпечення, яке використовується на СТО Бош Авто Сервіс. Ми доклали багато зусиль до організації фіналу та підбирали такі завдання, які в подальшому знадобляться учасникам на міжнародному конкурсі та в житті», – розповідає Олександр Черевко, керівник підрозділу сервісу та технічної підтримки компанії Bosch.

Визначились переможці Національного відбору За результатами заключного етапу Національного відбору, перше місце посів Ростислав Андрущенко, вихованець Барського коледжу транспорту та будівництва, друге - Віктор М'ялук, учень Житомирського автомобільно-дорожнього технікуму, третє - Назарій Куцик, представник Київського транспортно-економічний коледжу.

«Я вперше брав участь у такому конкурсі. Це був дуже класний досвід. Я вдячний організаторам, вважаю, що було б чудово, якби подібні конкурси організовувались частіше. Адже вони дають унікальний досвід, ще більшу мотивацію вчитися і відкривають нові перспективи для студентів», – ділиться враженнями переможець конкурсу Ростислав Андрущенко.

Переможці отримали грошові винагороди: I місце – сертифікат на 17 000 грн, II місце – сертифікат на 12 000 грн, III місце – сертифікат на 7 000 грн, а навчальний заклад, студент якого посів І місце, отримав сертифікат на 35 000 грн на купівлю будь-якого інструменту чи обладнання з асортименту Inter Cars Ukraine для використання у навчальному процесі.

Визначились переможці Національного відбору

«Компанія Bosch вдячна Inter Cars Ukraine за можливість долучитися до першого Національного відбору міжнародного конкурсу для студентів-автомеханіків Young Car Mechanic. Для нас важливо підтримувати молодь, яка прагне здобувати нові знання в цій професії. Наша команда доклала чимало зусиль, щоб підготуватись до конкурсу, і я з впевненістю можу сказати, що цей ресурс витрачений не марно. Ми і надалі будемо долучатись до соціально важливих проектів, які розвивають та підтримують молодих спеціалістів», – коментує Володимир Матусевич, керівник департаменту Automotive Aftermarket компанії Bosch.

Міжнародний фінал конкурсу відбудеться у Варшаві у травні. Змагання полягатимуть у вирішенні практичних завдань на автомобілях чи навчальних моделях та охоплюватимуть такі теми: двигун, системи електроживлення, система приводів, підвіска та вимірювання геометрії транспортного засобу, гальмівні системи, активні та пасивні системи безпеки.

Визначились переможці Національного відбору

Більше інформації про компанію Bosch і її контакти можна дізнатися за посиланням

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com
- новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Popular

Calendar

«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше