Фінал конкурсу Young Car Mechanic пройде на виставці «АвтоТехСервіс»
autoExpert » НОВОСТИ » События » Фінал конкурсу Young Car Mechanic пройде під час святкування Inter Cars Days

Фінал конкурсу Young Car Mechanic пройде під час святкування Inter Cars Days

29 травня 2021 року під час святкування Inter Cars Days під Києвом відбудеться національний фінал конкурсу Young Car Mechanic. Це престижне міжнародне змагання, організований компанією Inter Cars разом з Erasmus+ для підвищення престижу професії автомеханіка і підтримки талановитої молоді у її прагненні до професійного розвитку. У змаганні беруть участь студенти, які обрали професію автомеханіка та навчаються за спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

У квітні пройшли два етапи попереднього відбору. Спочатку студенти проходили онлайн тестування на платформі конкурсу. Їхнім завданням було дати відповідь на 100 питань за 60 хв з різних тем, що охоплюють будову і діагностику різних систем автомобіля: двигуна, підвіски, приводу, гальмівної, рульової та електричної систем.

Фінал конкурсу Young Car Mechanic пройде під час святкування Inter Cars Days

По п'ять студентів з кожного навчального закладу з кращими результатами на першому раунді змагання вийшли до другого, щоб визначити найкращих серед них, які вийдуть до фіналу. Другий етап також проходив у вигляді тестування теоретичних знань на онлайн-платформі конкурсу, але рівень складності питань був на порядок вищий. Незважаючи на це, більшість конкурсантів показали добрі результати, а семеро учасників із найкращими результатами стали фіналістами конкурсу. Отже, у національному фіналі конкурсу зустрінуться:

Валентин Лисак, ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ»;
Олександр Федоришин, ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ»;
Юрій Яцишин, ВСП «Автомобільно-дорожній фаховий коледж НУ «Львівська політехніка»;
Вадим Преварський, ВСП «Рівненський автотранспортний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування»;
Альберто Ката, ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»;
Денис Цвіркун, Харківський державний автотранспортний коледж;
Іван Ярош, ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ».

Переможці національного фіналу конкурсу отримають грошові винагороди, а студент, що посяде перше місце, поїде до Польщі на міжнародний фінал. Там він представлятиме професійно-технічну освіту своєї країни та змагатиметься за головний приз - 25 000 Євро.

Фінал змагання та нагородження переможців будуть проходити у навчальному центрі Inter Cars Ukraine, що розташований під Києвом у с. Горенка, провулок Річковий 26.

В Україні вперше конкурс був проведений у 2019 році. Тоді троє наших фіналістів змагалися в міжнародному фіналі Young Car Mechanic зі студентами з Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Угорщини та Польщі.

Фінал конкурсу Young Car Mechanic пройде під час святкування Inter Cars Days

Фінал конкурсу Young Car Mechanic пройде під час святкування Inter Cars DaysYoung Car Mechanic – це міжнародний конкурс для студентів спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» закладів фахової передвищої освіти. Головна мета конкурсу – популяризувати професію автомеханіка, надати можливість студентам показати свої знання, вміння й навички та отримати цінний досвід на майбутнє у сфері обслуговування автомобілів.

3000 студентів віком від 17 до 22 років з 250 навчальних закладів з 8 країн беруть участь у змаганні, щоб проявити свої найкращі сторони як фахівців та гідно представити школу автомеханіків своєї країни. Молоді майстри з таких країн як Болгарія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Україна, Словаччина будуть боротися за перемогу в конкурсі, загальний призовий фонд якого складає 75 000 €.

Конкурс організовано компанією Inter Cars разом з Erasmus+ за спонсорської підтримки партнерів компанії – провідних світових виробників і постачальників запчастин і мастильних матеріалів.

Фінал конкурсу Young Car Mechanic пройде під час святкування Inter Cars Days


Більше інформація про компанію Inter Cars Ukraine та її філіаоли дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое