2021. DENSO запрошує приєднуватись до «Ліги справжніх механіків». З призами
autoExpert » НОВОСТИ » Учебный центр » Спеціалісти збираються на навчальній онлайн-платформі - компанія DENSO розширює сферу електронного навчання

Спеціалісти збираються на навчальній онлайн-платформі - компанія DENSO розширює сферу електронного навчання

Портал електронного навчання компанії DENSO - https://www.denso.ua збільшує кількість курсів, розширює територію надання послуги та представляє оновлення інтерфейсу. DENSO прагне розвивати свою платформу електронного навчання, беручи до уваги величезну популярність, якої вона набула впродовж першого півріччя 2020 року.

Спеціалісти збираються на навчальній онлайн-платформі - компанія DENSO розширює сферу електронного навчання

Від моменту запуску, 30 квітня 2020 року, до цього сервісу приєдналися 1890 користувачів, більшість із яких є автомайстернями — наразі сотні механіків по всій Європі мають віддалений доступ до технічних знань і навчальних курсів, пропонованих компанією DENSO. У період призупинення багатьох форм очного навчання через пандемію коронавірусу, електронне навчання є більш затребуваним, ніж будь-коли. Працівники майстерень мають можливість використовувати цей час з користю, вдосконалюючи свої навички в безпечному, дистанційному форматі.

Реєстрація на сайті https://www.denso.ua/training/ дає змогу технічним спеціалістам самостійно проходити курси з різних тем, серед яких:
свічки запалювання,
стартери та генератори
системи кондиціонування.

Програми, що пропонуються, підходять для всіх рівнів кваліфікації, адже компанія DENSO постійно розробляє та додає нові курси, спонукаючи наявних користувачів знову повертатися на вебсайт.

Останнє доповнення до навчальної програми — це новий курс, що охоплює питання, пов’язані зі свічками розжарення. Пропонуючи загальний огляд продукту, опис процесу його розроблення та історію розвитку, у курсі докладно розповідається про те, як правильно встановлювати свічку розжарення, чому із цими компонентами можуть виникати проблеми, як виявляти несправності та замінювати їх. Цей курс з’явиться в загальному доступі найближчим часом - компанія пропонує стежити за її новинами в мережі Facebook щоб не пропустити дату його запуску.

Спеціалісти збираються на навчальній онлайн-платформі - компанія DENSO розширює сферу електронного навчання

Кожного, хто закінчив курс, DENSO нагороджує персональним сертифікатом. Крім того, через спільноту «Ліга справжніх механіків» вони отримують «монети DENSO» за кожен пройдений курс, а 10 технічних спеціалістів у кожній галузі, які накопичать найбільше монет, будуть нагороджені призами. Залежно від конкретного регіону, у перелік призів можуть входити спортивна сувенірна продукція Toyota Gazoo, фірмовий рюкзак тощо. Тож, чим більше курсів буде пройдено, тим більшою буде винагорода!

Спеціалісти збираються на навчальній онлайн-платформі - компанія DENSO розширює сферу електронного навчання

Очікувані оновлення
Від моменту першого запуску https://www.denso.ua/training/ команда підтримки DENSO активно працює не лише над розширенням функціональних можливостей вебсайту, але й над розробленням максимально зрозумілого й простого у використанні інтерфейсу.

Разом із новим курсом, що стосується свічок розжарення, наступне оновлення передбачає суттєве розширення зони охоплення сервісу. Розпочавши свій шлях у країнах Східної Європи та продовживши його у Великобританії та Ірландії, курси незабаром також будуть доступні в Норвегії, Данії, Ісландії, Греції та Україні.

Менеджер із маркетингу компанії DENSO в Центральній та Східній Європі Тереза Чехова зазначила: «Наша мета — переведення навчального контенту у цифровий формат — полягала в забезпеченні реальної користі для спеціалістів. Останні оновлення сайту додатково збільшують ці переваги як для нових, так і для наявних користувачів.

Ми прагнемо охопити якомога більше технічних спеціалістів, запропонувати їм практичні способи вдосконалення своїх навичок і покращення якості обслуговування клієнтів».


Информация о бренде DENSO и дистрибьюторах на сайте www.autoexpert-consulting.com - по ссылке...

Теги: DENSO, DENSO News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое