Нова гальмівна рідина Bosch ENV що замінює DOT, лінійка АКБ Bosch серії ТE, стенд регулювання фар Bosch HTD 815, стенд регулювання розвалу-сходження FWA 4455
autoExpert » НОВИНИ » Події » Bosch презентував новинки на AD Open 2017

Bosch презентував новинки на AD Open 2017

  • Переглядів: 1272
  • Дата: 30-05-2017, 14:23
  • Print
На стенді Bosch цьогоріч було людно. Поряд із традиційним для компанії високотехнологічним обладнанням не меншу увагу відвідувачів привернула нова лінійка гальмівної рідини.

Bosch презентував новинки на AD Open 2017Справа в тому, що нова гальмівна рідина від Bosch є універсальною (замінює DOT3, DOT4, DOT5.1) та має інтервал заміни у 3 роки (термін експлуатації стандартних рідин – 2 роки)! Вона повністю сумісна з усіма сучасними гальмівними системами автомобілів, що випускаються з 1990 року. Окрім систем, що працюють з гальмівними рідинами на основі мінеральних олив (LHM) або містять силікон (DOT5).

Ключові характеристики нових рідин від Bosch – в’язкість, що зменшилася в середньому на 9% у порівнянні з рідинами DOT4 (показник якої становить нижче 700 мм²/с); і висока точка вологого кипіння, що мінімізує ризик виникнення пухирців пари, відмови гальм та дозволяє підвищити безпеку гальмівної системи на 50% (185ºС для ENV6 і 175ºС для ENV4). Серед інших переваг системи – висока змащувальна здатність, менша корозія, зниження шумів у роботі та менше зношення систем ABS і ESP.

Нова лінійка АКБ Bosch серії ТE з інноваційною технологією EFB для вантажного транспорту
В умовах зростання попиту на батареї з більшою конструктивною міцністю, стійкістю до вібрацій і подовженим терміном роботи, інженери Bosch розробили АКБ серії ТЕ з інноваційною технологією EFB (Enhanced Flooded Battery – удосконалена батарея з рідким електролітом). Позитивна пластина у таких батареях вкрита додатковою плівкою з поліестеру, що дозволяє ефективніше утримувати активну масу і забезпечити додатковий контакт між пластиною та активним матеріалом.

Висока стійкість до вібрацій досягається завдяки посиленим з'єднанням пластин і полюсних містків за допомогою пластичної полімерної смоли (компаунда). Крім того, у даній серії компанія Bosch застосувала революційну технологію циркуляції електроліту. Унікальні змішувальні елементи, що розміщені у кожній банці всередині корпусу батареї дозволяють під час руху ефективно перемішувати менш щільний електроліт у верхній частині батареї з більш щільним у нижній, запобігаючи сульфатації пластин.

Це дозволяє забезпечити надійний запуск двигуна навіть за екстремальних температур і подовжити термін роботи АКБ Bosch ТЕ EFB у 2-3 рази порівняно зі звичайними стартерними батареями.

Bosch презентував новинки на AD Open 2017Точне регулювання світла фар за допомогою Bosch HTD 815
Втім, одна із головних «фішок» Bosch – саме автосервісне обладнання, яке завжди знаходиться на передовій інновацій, технологій та сучасних стандартів обслуговування авто.

Серед великої кількості обладнання слід відзначити прилад регулювання фар Bosch HTD 815 із функцією перевірки систем адаптивного керування світлом для матричних світлодіодних фар. Прилад працює з усіма поширеними джерелами світла на усіх видах автотранспортних засобів.

Процедура регулювання світла фар на Bosch HTD 815 виконується в автоматичному режимі та супроводжується візуальними і звуковими сигналами для швидкої та ефективнішої роботи майстра. В ручному режимі можливо налаштовувати окремі фари. Bosch HTD 815 працює особливо швидко завдяки продуманій конструкції і оптимізованим алгоритмам обробки зображень. Пристрій демонструє високу точність (+/- 1 см на 10м), що досягається завдяки високоякісній відеокамері та цифровій технології обробки зображень в режимі реального часу. Для центрування застосовується лазер, що особливо корисно для світлодіодних і ксенонових ламп.

Bosch презентував новинки на AD Open 2017Економія часу зі стендом регулювання розвалу-сходження FWA 4455
Також Bosch продемонстрував стенд регулювання розвалу-сходження FWA 4455, що є вдосконаленою версією популярної моделі FWA 4430. Стенд оснащений функцією компенсації биття дисків прокачуванням автомобіля замість піддомкрачування кожного колеса.

Особливу увагу при розробці стенду було приділено його швидкості та мобільності. Нова функція компенсації биття дисків прокачуванням дозволяє прискорити процес вимірювання, оскільки зникла необхідність вивішувати кожне колесо окремо. А розрахунок компенсації биття дисків проводиться одночасно для усіх коліс.

Автоматична установка ACS 561 для обслуговування кондиціонерів в автомобілях від 2017 року випуску
Відповідно до нормативу EG/706/2007, з 2011 року виробники почали впроваджувати у системах кондиціонування новий холодоагент R1234yf, а з 2017-го ним оснащуються усі автомобілі, що сходять з конвеєра. Такі зміни вимагають від станцій техобслуговування відповідного обладнання. Щоб допомогти СТО залучити нових клієнтів з мінімальними інвестиціями, Bosch розробив сучасну установку економ-класу ACS 561, яка відповідає всім стандартам обслуговування нових систем.

Установка сервісу кондиціонерів Bosch ACS 561 оснащена вакуумним насосом потужністю 72 л/хв, вбудованим принтером та дуже легка у технічному обслуговуванні. Точність вагової системи ±5 г – на рівні установок класу преміум. Оскільки вартість нового холодоагенту набагато вища, ніж R134а, кожен збережений грам газу є суттєвим додатком до прибутку СТО. Також ACS 561 може працювати з електромобілями та гібридними авто, які використовують масло POE.


Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch

Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше