Акумулятори Bosch. Технології EFB, AGM, Power Frame в дії
autoExpert » НОВОСТИ » АКБ » Акумулятори Bosch. Технології EFB, AGM, Power Frame в дії

Акумулятори Bosch. Технології EFB, AGM, Power Frame в дії

Кожна нова модель автомобіля оснащується все більшою кількістю електронних компонентів, які потребують надійного і безперебійного живлення. Тому при заміні акумулятора, який вичерпав свій ресурс, важливо придбати джерело енергії, яке відповідає всім вимогам та умовам експлуатації. Обираючи АКБ варто орієнтуватися на продукти великих брендів і рекомендації виробників. Такий підхід дає більше підстав розраховувати на безпроблемну експлуатацію автомобіля, ніж вибір акумулятора за принципом низької вартості, суб'єктивної оцінки знайомих або інтересів консультантів у автомагазині.

У лінійці акумуляторних батарей Bosch представлені рішення, розроблені на основі найновітніших технологій та адаптовані для будь-якого типу транспорту – від мотоцикла до електромобіля.

Вибір відповідно до особливостей моделі автомобіля
Завдяки безперервному розвитку технологій компанія Bosch пропонує акумулятори, які максимально відповідають умовам роботи кожного автомобіля.

Навіть у базовій серії Bosch S3 закладено ряд технологічних переваг, які впливають на ефективну роботу АКБ. Решітка Power Frame забезпечує кращу провідність, оптимальне проходження струму і зменшення ймовірності корозії. Це гарантує високий пусковий струм і швидкий заряд акумулятора. Тому на автомобілях з невеликим рівнем енергоспоживання батареї серії Bosch S3 забезпечуватимуть надійне і тривале енергопостачання.

Акумулятори Bosch. Технології EFB, AGM, Power Frame в дії


Акумулятори лінійки S4 призначені для автомобілів з високим рівнем енергоспоживання, а батареї S4 E з удосконаленою технологією EFB (Enhanced Flooded Battery) спеціально розроблені для легкових автомобілів із системою «старт-стоп». Завдяки підвищеній стійкості до циклічних навантажень вони забезпечують упевнений пуск двигуна навіть під час зупинки, коли акумулятор живить велику кількість електрообладнання.

Акумулятори Bosch. Технології EFB, AGM, Power Frame в дії


В акумуляторах серії S5 Bosch пропонує кращі рішення, при цьому батареї S5 A з технологією AGM призначені для особливих умов роботи в складі електромережі з системою «старт-стоп» або системою рекуперації енергії гальмування. В основу батарей AGM (Absorbent Glass Mat) покладено принцип нетекучості електроліту. Акумулятори з цією технологією забезпечують стабільно високу потужність у режимі старт-стоп, гарантують живлення будь-якої кількості електрообладнання та впевнений запуск двигуна навіть у екстремальних ситуаціях. Висока продуктивність цього акумулятора гарантує ефективну віддачу та швидкий прийом високих струмів у системах рекуперації енергії.

Акумулятори Bosch. Технології EFB, AGM, Power Frame в дії


Мережа станцій технічного обслуговування Бош Авто Сервіс
Для коректного підбору АКБ і його кваліфікованої установки компанія Bosch рекомендує звертатися до мережі Бош Авто Сервіс. Записатися на станцію можна за єдиним телефонним номером в Україні - 0 800 213 203.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое