Семінар для клієнтів ZF Services і учасників мережі OSS (OriginalSachsService), присвячений зчепленням і двохмасовим маховикам у Львові. 2017
autoExpert » НОВИНИ » События » Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

  • Прочитано: 839
  • Дата: 31-07-2017, 11:55
  • Print
Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHSУкраїнське представництво концерну ZF Friedrichshafen AG організувало з 18 по 20 липня у Бартатові (поблизу Львова) семінар для клієнтів компанії і учасників мережі OSS (OriginalSachsService), присвячений зчепленням і двохмасовим маховикам на прикладі легкого комерційного автомобілю MercedesSprinter. Теоретичну і практичну частину провів тренер ZF Aftermarket, фахівець з трансмісії Філіп Кльокенер, який спеціально прибув до України з Німеччини.

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

На початку червня подібний семінар у Києві відвідало понад 300 учасників. Великий інтерес з боку авторемонтників свідчить про актуальність даної тематики.

За пропозицією українського представництва, семінар у Бартатові було спеціально адаптовано під місцеві реалії. Тому не дивно, що приміщення ледве вмістило всіх зацікавлених.

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHSУсе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

Вступна частина семінару була присвячена теоретичним основам роботи зчеплення: принципам конструювання, функціям передачі крутного моменту і захисту трансмісії чи двигуна. Наступний з важливих розглянутих на семінарі моментів – зазор і биття диска. Крім зчеплень було приділено достатньо уваги вижимним підшипникам, а також гідравлічним вижимним підшипникам.

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHSУсе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

Фінальна частина семінару була присвячена двохмасовим маховикам, і зокрема випадкам, коли новий маховик швидко виходить з ладу через несправність пов'язаних агрегатів. Також в рамках 6-годинного семінару окремий час було відведено практичній частині.

www.zf.com/ua


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше